Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nyilas nők milyenek?

A nyilas nők milyenek?

Figyelt kérdés

most nem a sablonszövegekre vagyok kíváncsi amiket az interneten lehet olvasni,hanem hogy ismerősötök barátnőtök aki nyilas milyen a stílusa?jó rossz tulajdonság

nyilván nem egyformák a nyilas nők csak kíváncsi vagyok hogy hogyan jellemeznétek.


2011. szept. 14. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
szerencséd van, nyilas nő vagyok :P kérdezz, ha akarsz! :) :D
2011. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én is nyilas nő vagyok :D hát.. rám az általános "nyilas nő" jellemzés nagyjából illik.. optimista vagyok, humoros, szeretem a függetlenséget, de naaagyon szeretek szeretni és szeretve lenni. :)
2011. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jól van csajok én is nyilas vagyok! :D

a nem nyilasok válaszára vagyok kíváncsi hogy hogyan viszonyulnak a NY nőkhöz

2011. szept. 14. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is nyilas vagyok.

Hirtelen haragú vagyok (de ugyanilyen gyorsan el is felejtem), szeretem a nyüzsgést, pörgést, nem bírom a nálam lassabban gondolkozókat, álmodozó vagyok, ami a szívemen az számon (ezzel sokszor megbántok másokat akaratlanul), szeretek új dolgokat megismerni, szeretem meghallgatni mások problémáit.

Hát, így ömlesztve hirtelen ennyi.:)

2011. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ohh bocsi, amikor elkezdtem írni, még nem volt ott a hsz.-ed.

Mondjuk arra én is kíváncsi vagyok, hogy látnak "minket" mások.

2011. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dikk, sok nyilas :D
2011. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat normális nyilas lányok, előre is, de én kevés kivétellel ki nem állhatom a nyilas nőket.


Akivel találkoztam, az mind felszínes ember, nagy a szája, de a nagy szája mögött nincs semmi valós teljesítmény. Csak fényezi-fényezi magát, mindenben ő a legjobb, a legszebb, a legokosabb, a legkülönlegesebb. Állandóan előtérbe tolakodik, minden társaságban, őt kell folyton hallgatni, más ember nem is érdekli, zavarja is, ha más esetleg valamiben jobb, mint ő.

Egyébként pedig gúnyolódó és szurkálódó jellem.


Egy lány kivételével az összes nyilas nő ilyen volt, akit ismertem.

2011. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi hogy elmondtad a véleményedet,én is ismerek ilyen embert,szerintem rám ezek nem jellemzőek szerencsére,de tény hogy nagy a szám de tudom hogy mikor kell abbahagyni,és nem vagyok egy tolakodó típus sem.:)
2011. szept. 15. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:

08:32


rám is illik a leírásod :)

2011. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:
100%
Amazonok. :D
2011. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!