Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom mi az a TITOK de hogy...

Tudom mi az a TITOK de hogy szabaduljak meg tole?

Figyelt kérdés
szoval tudom mi az a TITOK es neha felelmetes dolgok tortennek meg velem mindig megerek mindent. legutobb kiderult hogy az exem erez meg irantam valamit es ezt a baratnoje arulta el nekem. es tudtam hogy erez irantam meg valamit az exem ezt vasarnap nagyon megereztem es erre fel az exem baratnoje irt nekem hogy a exem orizget a mobiljaba meg egy smst tolem amit egy honapja kuldtem neki. es en azt is erzem hogy faj az exemnek hogy mi nem lehetunk eggyut. es azt is erzem mikor az exem ram gondol .mar otthon is szova tettek hogy en mindent megmondok elore de mit csinaljak, hogy megszabaduljak ettol?
2011. szept. 14. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:
van ugy hogy vannak olyan dolgok amire gondolok,ami lehetetlennek tunik, hogy megtortenjen es ilyen dolgokra gondolok akkor azok megtortennek barmennyire is keptelennek hangzanak. de en ezt mar nem akarom.
2011. szept. 14. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne akarj megszabadulni tőle. Azért van ilyen képességed, hogy megtanulj bánni vele, és jó dolgokra használd.
2011. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hátde nem értem :D. ha tudod irányítni akkor ezt is te csináltad! magadhoz vonztad... vissza is lehet csinálni ha annyira akarnád szerintem.....
2011. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!