Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen chembustert építsek?

Kút kérdése:

Milyen chembustert építsek?

Figyelt kérdés
Ha egy vödörbe összekeverek egy kis műgyantát, különböző fémforgácsokat és kvarckristályokat rétegesen majd 6 bronzcsövet beleállítok hatásos lesz a chemtrail ellen?
2011. aug. 22. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csinálnám. Építsd meg, és majd írd meg, hogy működik. Ja, és írd meg azt is, honnan szereztél kvarc kristályt, mert én is építeni szeretnék legalább négyet a ház minden sarkára.
2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire jó ez??
2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne!

G.

2011. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Erre:


[link]


szerintem is működni fog :)

2011. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
Szánalmas. :(
2011. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne már, Magyarországra is eljutott ez az agybaj? :))))


15 év kellett hozzá, de ezek szerint igen.

2011. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És mit tud csinálni ez a szerkezet a vegyszerrel? Eltünteti?? Hogyan?? -Amit nem látunk az nincs is alapon? vagy mi?! Elolvastam a linket de nem lettem okosabb. Nem értem hogy működik. De szerintem ez így ránézésre humbuk találmánynak tűnik.
2011. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Senkit nem zavar, hogy ez a chemtrail közönséges felhő? A kondenzcsík eloszlik, ha nem megfelelő a környezet, de megmaradhat, ha a felhőképződés feltételei amúgy adottak. Ilyenkor a repülő generálja a felhőképződést.

Ennyi!!!

2011. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem hittem volna, hogy ide jut Magyarország...

Szerintetek mit véd pár vödörnyi katyvasz?

A létező biológiai fegyverek ellen lósz@rt se, a nem létező "chemtrail" ellen meg sose tudod meg, mert nem létezik...

G.

2011. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 11:33


Az UFO-kat az USA-ban a 40-es évek óta "látják", Magyarországon csak a 80-as években jöttek divatba. Ez 40 év lemaradás.


A chemtrail cuccban már csak 15 év a "lemaradás". Hiába, a globalizációval a modern mítoszok és babonák is globalizálódnak.

2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!