Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amit adsz azt kapod vissza?

Amit adsz azt kapod vissza?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire igaz, használható ez a tanács a mai világban?


Mert végülis a legtöbb vallás is erre tanít. Én mindent megteszek azért, hogy ebben a szellemben éljem az életemet és próbálom ezt a fenti tanácsot életem minden területén használni. Mégis úgy veszem észre, hogy (nálam) nem működik, többségében jó tett helyébe jót NEM várhatok, inkább emberi kicsinyességet, átverést, gonoszságot.


És rengeteg példa van arra is szerte a világban, hogy azok élnek a legjobban, akik lelketlenek szándékosan rosszat tesznek a többi emberrel, és nem kapják vissza az élettől.


2011. aug. 22. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez leginkabb hosszu tavon igaz, megpedig az örök elet ertelmeben!! (Rövidebb tavon csak ritkan.)

Emiatt azok az ellentetek, amikröl irtal.

Emellett csak latszolag elnek azok jobban, akik..., ugyanis kivülröl igy latszik, de nem biztos, hogy igy van. A gazdagabb sem feltetlenül boldogabb.

2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat USA nem osztja ezt sajnos, ennek ellenere eleg jol el.
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kapitány_úr ***** válasza:

@[12:03] Utolsó:

Köztudott, hogy az USA-t réges-régen Kína tartja el.


@Kérdező:

Hát nézd, az ok-okozati összefüggések alapján ez abszolút igaz.

2011. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!