Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttatok már halálisten...

Láttatok már halálisten halállistával a kezében?

Figyelt kérdés
Nem olyan halálistenek, mint a Bleachben, hanem mint a death note-ban, tudod van egy csomó almám és nemtok micsinálni vele... :'D
2011. aug. 22. 11:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat... :'D Annak aki meg felvilágosítani akart arról hogy ez csak egy anime bocs, 17 vagyok és tisztában vagyok vele, ha nem tetszik, ne nézegesd... te sem gondoltad komolyan, hogy én ezt komolyan gondoltam... :'D Jah és valaki írta hogy megöl... :D arcomnevem megvan? ;) Jólnyomjátok... :'D
2011. aug. 23. 13:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Látom téged is a diliház követségéből szalajtottak!!!!!!!!!!! Ezért...hogy megnyugtassalak Mindannyian láttunk ilyen"halál istenet" és én is azvagyok és ha szeretnéd felírhatlak a listámra!
2011. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!