Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Okozhat-e az ember energiája...

Okozhat-e az ember energiája ilyet?

Figyelt kérdés
Pár éve azt vettem észre hogy a fém dolgok nagyon fakulnak ha rajtam vannak vagy csak közelemben. Persze nem egyik percről a másikra de volt már hogy néhány óra múlva, de legtöbbször 1-2 nap múlva már fakultak a dolgok. Az elektronikának se teszek jót , pl mp3, discman, karórák, számítógép nagyon hamar betojnak hiába veszek jó márkájút mindig kb 1-2 hónap vagy előbb is betojnak. Pedig én mindent rendeltetésszerűen használok ,mindig vigyáztam a dolgaimra is. Amikor meg nagyon örülök vagy nagyon mérges vagyok néha a villany vibrál, ha kimegyek a szobából abbamarad a vibrálás.
2011. aug. 21. 18:28
 1/7 Beliel ***** válasza:
Nem hinném
2011. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én ha mérges vagyok, földrengések vannak, és robbanások. megragadva az alkalmat szeretnék elnézést kérni Hirosima lakóitól, és a japán földrengésekért.
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat. A fakulást nem tudom, de az óra megbolondulhat, vagy tönkremehet, ezt biztosan tudom.
2011. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

IGEN!...

Az agyhullámok képesek erre, ezt én is bizonyíthatom!...


Van erre egy egyszerű kísérlet : tégy egy tányérba vizet és tegyél a vízre egy kis könnyű papírcsónakot (papírból hajtogass egyet)...


Ezután ülj az asztal mellé, tedd magad elé a tányért, és két oldalról tedd mellé a kezedet (tenyereid a tányér felé fordítva, ívesen behajlítva)...


No, most koncentrálj erősen az agyaddal egy parancsra : pl. "menj jobbra"... "jobbra"... "jobbra!"...


Ha rájössz, hol van az agyadban az a pont, amire koncentrálnod kell, akkortól a kishajó megmozdul és szépen átsiklik JOBBRA!... :-))


Innentől kezdve játszani tudsz, hogy merre menjen a vízen a kishajó, úgy, hogy hozzá sem érsz, AZ AGYAD PARANCSÁRA!


Jöjj rá, hol van az agyadban az irányítóközpont, ahova koncentrálnod kell, akkor utána nem csak a vízre tett papírhajót tudod majd irányítani, hanem mást is...


Meg tudod azt is tanulni, hogy az agyhullámaidat "kordában tartsd", a dühödet vagy kirobbanó örömödet ne erre a koncentrációs pontra összpontosítsd, hanem máshová...


Sok sikert!... :-))

2011. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
természetesen okozhat :)
2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elszíneződni elszíneződhet, az emberi izzadtság csodákra képes a bizsukkal. Bár kétlem, hogy valódi aranynál és platinánál bármit megváltoztatnál.


Az elektromos varázslatod az bemagyarázás, ha olvasol egy fizikakönyvet akkor rájössz, hogy pl egy váltóáramról működő izzót semmiképp nem tudsz irányítani (mitől is halványodna el?).


Szerintem egyszerűen túl fiatal vagy.

2011. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az elszíneződést nem az ember energiája okozza, hanem valóban a testnedvek, ahogyan már egy kommentelő írta az előbb. Ez viszont függ tőled, hogy milyen a háztartásod. Van aki jobban izzad van aki kevésbé. Nekem elég, ha kimegyek a napra és máris le vagyok főve mint a kávé! :)


Az elektromos dolgokra viszont nem lehetsz hatással. Agyhullámmal elérni valamit? Ez valami hallatlan baromság. Egyszerűen valami véletlen folytán lehetséges, vagy éppen olyan helyre vitted a cuccokat vagy, olyan helyen vannak ahol nagyobb a mágneses erő mint amit elbírnak. Ezért ne húzogass a HDD-n és a telefonodon mágnest, mert az adatvesztéssel járhat és biztosan is, hogy azzal fog járni. Az embereknek nincsenek különleges képességeik, mint ahogy az UFO-k sem léteznek. (Mondjuk az UFO az a repülő csészealj, ahogy mondják és azokban vannak a kis űrlények.)

2011. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!