Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jel volt? (többet lent)

Jel volt? (többet lent)

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk el Újfehértóról Nyíregyházára. Ott kellett hagynom a barátaimat, és az iskolát. Ma megkérdeztem a szobámban: Jobb lesz az életem? Eltelik pár perc... szól édesanyám telefonja, de nem úgy, ahogy szokott. Ez ezek szerint jel volt? És mit jelenthet?
2011. aug. 18. 12:30
 1/9 anonim válasza:

Én úgy gondolom nem. Mivel eldöntendő kérdést tettél fel, amire a válasz vagy igen-vagy nem egy telefoncsörgésből nem fogod megtudni hogy most melyik lesz. Az meg hogy másképp csörgött? Másik csengőhang? Talán.

Szóval szerintem nem jel volt. De ha pozitívan állsz a helyzethez, akkor nem lesznek ott gondok ;)

2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy egy embernek más csengőhangot állított be mint a többieknek... :D:D nem kell mindenben a jelet keresni. Én egyszer láttam egy olyan rendszámot, hogy 'JEL' x) és nem történt semmi nagy dolog
2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Anyukádat keresték, nem téged.
2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de anyukámra nem jellemző, hogy állítgatja a telefonja csengőhangját, és akkor szólt volna, mert néha megijedek tőle... van egy másik esetem... kaptam ma levelet ISMÉT egy csupa 0-ból álló számról, de latinul írt... nővérem tud latinul, és lefordította: vigyázz, küldtem "jelet", de nem vetted észre, és most MENEKÜLJ! ha nem teszed, balsors ér! felhívtam az "illetőt", de furi dolog történt: kiírta, hogy a szám ma törölve lett a magyar telefonszámadatbázisból... pont akkor, mikor hívtam. mi volt az?
2011. aug. 21. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet:

- vagy hülye vagy,

- vagy palira vesznek.

2011. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Doruss válasza:
3. lehetőség: kamu.
2011. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Doruss válasza:

Najó bocsi, ha nem kamu. Csak abból indulk ki, hogy vannak olyan emberek, akik hülyeségből találnak ki ilyesmit.

Nekem ez az sms furcsa, a jelek sosem érkeznek ennyire konkrétan, nem figyelmeztetnek, hogyha nem veszed észre. Legalábbis nem így. Szóval lehetséges, hogy valaki szórakozik veled.

2011. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Doruss! A kamut, az 1. esetbe számoltam. :D)

Egyébként ez már egy mese határát is átlépi, szóval nem igazán hihető...

2011. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem félj! Egyszer láttam egy filmet, már nem tudom a címét, de arról szólt, hogy az embereket felhívta egy ismeretlen szám, és a telefonjuk is máshogy szól, úgy ahogy addig soha sem, de mindegyik áldozatnak ugyanúgy. Egy kis idővel később meg akit felhívtak erről a számról, az meghalt valahogy és valami piros drágakő vagy mittomén volt a szájában amikor megtalálták. :D
2011. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!