Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációnál ez mi lehetett?

Meditációnál ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
nyugodt kínai zenére meditáltam mikor kellően elmélyültem olyan volt mintha a szemem elkezdett volna rezegni valami kép kezdet kirajzolódni elmosódva láttam foltokba valamit.. ez megtörtént már nemis egyszer nemértem milehet. valakinek volt már hasonló esetleg?
2011. aug. 10. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

jaj ezt annyira egyszerű megmagyarázni

Meditáció közben olyan állapotba lép az agyad mintha aludnál

és a szem olyankor végez ilyen mozgást Jobbra/balra

amikor álmodsz szóval éber álmodásba kezdtél :)

2011. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak csak akkor van igaza, ha valóban álmos voltál, s bóbiskoltál. :)

De. Meditáció közben egy csomó minden megtörténhet, ha rendszeresen csináljuk, megnyílhatnak olyan csatornák, amikből furcsa dolgok születhetnek. Sok minden lehetett, amit láttál, nem kell megijedni, még sok minden történhet meditáció során. Az édesanyám pl. hangokat hall néha, meg a fülébe fújnak, meg mozgatják a tárgyakat. (nem rossz értelemből, nem rossz szellemek voltak nála). Meg mikor anyám kér egy jelet az égiektől (fentiektől, angyaloktól, Istentől, Jézustól, ki miben hisz), akkor azt meg is szokta kapni egyértelműen. Meg az ismerősömnek is megjelent előtte a barátja... Szóval nem kell megijedni, ez jó jel. :)

2011. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!