Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a szakértője...

Van itt olyan aki a szakértője a Fullmetal Alchemistnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:30
 1/9 anonim válasza:
Van egy jó barátom aki szakértője. Neve: Szűcs Antal. Beceneve: AnTh0aN. Xfire nevű programon eltudod érni, xfire:anti0223
2011. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki múltkor megkérdezte azt a transzmutálóst? XD
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem...... :3
2011. júl. 28. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az alkímiát egy animéből fogod legjobban megismerni, mert valahogy úgy érzem ebben a témakörben inkább az érdekelne, mint hogy az Alrich fivérek megtalálják-e a bölcsek kövét :P
2011. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, az úgy van, hogy a lehető legtöbbet próbáltam megtudni, amit a google segítségével egy év alatt össze lehet böngészni. Az animés és a történelmi alkímiáról. (az utóbbiról nem annyira behatóan) Csak az érdekelni, másoknak mi az elképzelésük, szoktak-e alkimistaköröket rajzolni. Csak nem én vagyok az egyetlen hülye, aki ezzel foglalkozik... xDDDD
2011. júl. 28. 21:05
 6/9 A kérdező kommentje:

18:42-es

viccelsz, vagy tényleg megkereshetem?

hány éves?

mi az a program?

szólnál előtte neki is? xDDD

2011. júl. 28. 21:11
 7/9 Killgun ***** válasza:
Az alkímia anyagok lebontásából,összerakásáról szól,de nem olyan jó effektekkel,mint a mesében....sajna xD Nem értek hozzá,de amit google-n összeszedtél,az bőven elég lehet.
2011. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem elég... Annyi kérdésem lenne még.
2011. júl. 29. 13:29
 9/9 anonim válasza:

Én szoktam alkímista köröket rajzolni a suliban a padra. Bár nem olyan szépek, mint ami az animében van :D


Kérdezz és megpróbálok válaszolni :)

2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!