Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy van "erőm"?...

Lehet, hogy van "erőm"? (Infók lent)

Figyelt kérdés

Pár napja a garázsunkban gyakoroltam a tükör előtt egy kung-fu formagyakorlatot aminek a nagy része inkább chi-kung(légzésgyakorlat), nagyon koncentráltam rá és egyszer csak a plafonon a lámpák elkezdtek villogni(amúgy fel volt kapcsolva) utána visszaálltak, aztán elkezdtem egy aktív, shaolin kung-fu szerű mozgássorozatot gyakorolni nagyon hevesen de tisztán és újra megtörtént. Az egész után egy chi-kung gyakorlattal vezettem le már pár percnél járok és izzadok mint a ló, éreztem, hogy folyik az arcomon a víz pedig egyáltalán nem volt bent meleg még szellőztetem is, szabályosan hideg volt (kb 19 celsius fok), a pulzusom is normális volt, teljesen nyugodt voltam és lassú mozgást végeztem. Én azt tanulom, hogy ilyen gyakorlatok során a chi(belső energia) fokozódik és ez meleggel jár)

(ja és tudtommal semmi baja a világító berendezésnek)


2011. júl. 25. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az aktív testmozgás alapvetően is jár olyan mellékhatással, hogy izzadsz, miközben hideg van, és bármilyen meglepő, ez nem csak a gyors, mindent átmozgató sportoknál, hanem a komoly nyújtásoknál is így van:)


Én úgy gondolom, hogy ebben az energia filozófiában van valami, úgyhogy a helyedben kísérletezgetnék, mert lehet hogy ez most csak a véletlen műve volt, de ha már aktívan gyakorlatozol, miért ne kísérleteznél vele?:)

2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Killgun ***** válasza:
Jajj hagyd már...Mindenki képes lehet ilyesmire,szóval nem avyg különleges..:De gratu :') Egyébként hidegben még jobban izzad az ember,ha mozog...És ezek a gyakorlatok is fárasztóak egy idő után...de a lámpás dolog nem rossz.
2011. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pont hogy alig mozogtam(egy helyben álltam és lélegeztem konkrétan)
2011. júl. 25. 14:07
 4/4 A kérdező kommentje:
De mindegy az izzadós része az nem annyira furcsa inkább az első része.
2011. júl. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!