Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csoda? (Kérdésed túl rövid, a...

Csoda? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudnátok definiálni, hogy szerintetek mi a csoda? Nektek mit jelent? :)
2011. júl. 23. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan dolog ami megmagyarázhatatlan de mégis örömmel tölt el és nem vártam volna :) !
2011. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudományosan nem megmagyarázható esemény.
2011. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Won ***** válasza:
Csoda mindaz, amely kívül esik a megmagyarázhatóság határain és a tudomány mai állása szerint racionálisan felfoghatatlan.
2011. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jelen állás szerint az számít csodának, ami a fizikai törvények áthágásával jár, ettől függetlenül racionálisan magyarázható. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Won ***** válasza:

Szia LastOne.Left!

Hogy lehet valami észszerű a mai ember számára, amit nem ismer, nem tud magyarázni. Sok a szkeptikus.


Won

2011. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Won. :)


Úgy, hogy tudja magyarázni, csak nem gondol bele, mert másra koncentrál, eszébe sem jut, hogy van magyarázat, amihez csak a perspektíván kéne változtatni...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a csoda, amikor véletlenül találkoztam valakivel, egy férfival, akibe beleszerettem, és megváltoztatta az egész életemet.

Akkora hatást tett rám, amekkorát még soha senki, még a tulajdon szüleim sem, barátaim sem.

Annyit segített nekem a puszta lényével, a kedvességével, az emberségével, a gondolataival, és azzal, hogy mindig merte vállalni önmagát, hogy a példaképemmé lett, mert benne megvolt az, amit én nem mertem felvállalni magamban.

Annyit segített nekem, mint még soha senki, és valóban a vak-véletlenen múlt, hogy találkoztunk.

Nem akart Ő tanítani engem, nem magyarázott soha, hogy mit kellene tennem, vagy hogy kellene tennem, csak VOLT, és az volt, aki. És az, hogy rágondoltam már az erőt adott ahhoz, hogy én én lehessek, kimondjam amit gondolok, kifejezzem, amit érzek, nemet merjek mondani, álljak ki magamért.

Mert tudtam, hogy Ő ott van nekem.

Én ezt a találkozás egy csodának tartom, mintha egy fölsőbb hatalom rendezte volna így.

Szerintem ez a csoda, amit nem vártál, nem is mertél remélni, és mégis megtörtént.

2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Won ***** válasza:

LastOne.Left!

Arra gondolsz, hogy azért nem akarja megmagyarázni,mert annyira rögzülten szkeptikus, hogy akkor sem gondol bele a válaszba, amior tudja?


Won

2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csoda az ha egy wowos elveszti a szüzességét.
2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Láttam egy videót és kicsit be paráztam amikor a lány tükörképe nem fordult vissza a következő videóban, szerintetek igaz?

[link]

2011. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!