Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy megtalálták...

Igaz az, hogy megtalálták Atlantiszt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
?
2011. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, a spanyolok nem haboznának megadni a régészeti engedélyt. Valamint a TV-ben is leadták volna a hírt. Nem is beszélve arról, hogy én semmilyen négyzeteket, köröket, nem látok a müholdképen.
2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

atlantiszt már legalább annyiszor megtalálták, ahányszor a világvégét megjósolták.

volt mát világvége?.... na látod!

2011. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, eddig a víz alatt keresték. Ha felnéztek volna, egyből megtalálják. Ilyen az, amikor nem látják a fától az Ernőt.
2011. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom hogy ez Atlantisz-e, de szerintem ez csak egy hasonló koncepcióval rendelkező Atlantisszal és Lemúriával egykorú város amit még csak most fedeztek fel. Atlantisznak Afrika környékén kell "lennie" az ősi egyiptomi leletek szerint.
2011. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az biztos nem
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az biztos hogy nem.
2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Számtalan elsülyledt és víz alá került város és település van.


Tudományosan bizonyított tény, hogy Atlantiszi fejlett kristálygyógyászatos kultúrában csak a hülyék és a szenilis vénasszonyok hisznek.

2011. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!