Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az a 404? (Kérdésed túl...

Ki az a 404? (Kérdésed túl rövid, a délisarkon meg fáznak a pingvinek)

Figyelt kérdés
Sok helyt hallotam a nevét de azt senki se írja le hogy ki ő.
2011. júl. 18. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Kérdésed túl rövid, a délisarkon meg fáznak a pingvinek" XDDDDDDD
2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tudod hányan kérdezik ezt meg ?? :O
2011. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ki az a 404?"


ez a leggyakoribb kérdés itt.

2011. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

s még fel is kell tenni vagy ezerszer, mert most sem fogjuk megtudni.

amúgy a reptillánok vezére, vagy mi a szösz, ezt írta valaki, persze nem biztos.

én csak azt tudom, hogy nem örülök neki, ha meglátom, error 404 képében :D

2011. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő egy ide regisztrált tag akit közös megállapodással elvittek az idegen lények. Vagyis nem elrabolták mert sokan azt hiszik hanem elvitték az ő beleegyezésével.
2011. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hisz a reptiliánokba meg a plejádokba se.
2011. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy hipnotizőr, aki hipnotizálja a gyanútlan fórumozókat, hogy tegyenek fel róla hülye kérdéseket.
2011. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
404 egy felhasználó itt a GYK-n,aki azt állítja,hogy elrabolták a földönívüliek és,hogy telepatikusan tartja velük a kapcsolatot.Sok ilyen sztorija van.
2011. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:

404 egy szánalomra méltó ember, aki elvesztette a kapcsolatot a külvilággal, és itt éli ki beteges meséiben a még betegesebb hajlamait...


Állítólag orvos volt, de nem praktizálhat... Gondolom ez sem véletlen...

2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mért ilyen agresszív az emberi faj? 404 még a légynek se ártott akkor mi a baj? Jó lehet hogy hazudik de nem biztos lehet hogy nem. Honnan tudjátok hogy nem vitték el az idegenek és ha mégis? A bíróság se ítél el senkit amíg nincs rá bizonyíték akkor ti mi jogon ítélkeztek? Nem veszitek észre hogy akár hogy bántjátok őt ő akkor is szeret titeket? Nem látjátok hogy nem fog rajta a gyűlölködés? Egyszer olvastam hogy valaki durván beszólt 404nek és tudjátok mit válaszolt rá? Azt hogy szeretlek! Erre a támadó olyan ideges lett hogy még durvábban beszólt neki. De 404 megint mondta neki h én akkor is szeretlek. Erre a támadó elmondta az összes trágár szót amit ismer és 404 azt mondta szívesen segít neki megoldani a problémáit és levezetni a feszültségét. A támadó tiszta ideg lett és már írni se tudott, elírta a betűket, azt mondta h ilyen emberrel még életébe nem találkozott akit nem lehet felidegesíteni és azt mondta h 404 még arra se jó h egy jót veszekedjen vele és feladta.

Amúgy meg 404 már többször is mondta h nem hisz a reptoidokba se az invázióba de még a plejádokba se. Ő egy teljesen más fajjal tartja a kapcsolatot és azon belül is csak pár lénnyel nem az egész kolóniával.

2011. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!