Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan találtam ki? (több van...

Hogyan találtam ki? (több van lent)

Figyelt kérdés

Nemrégiben kint a kertben ebédeltem a családommal, a húgom megkérdezte, mennyi az idő, erre én rávágtam: "fél kettő múlt öt perccel". Nem is tudom, ez jutott először eszembe, nem néztem meg az órát. Majd, amikor hamarosan bementem, láttam, hogy az óra tényleg ennyit mutat.

Hogyan találhattam ki? Valami természetfeletti képességem van? :)


2011. júl. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, jó az időérzéked:-) A enyém is jó, nem is kések el soha:-)
2011. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is jó az időérzékem.

mielött megnézném az órám mindig tippelek egyet hogy kb. hány óra lehet és majdnem mindig kitalálom :)

2011. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem, te egy középkori hajóskapitány reinkarnációja vagy, ezért tudat alatt bármikor képes vagy megmondani az időt a nap állásából ítélve.

Szerintem ha kicsit gyakorolsz, előbb-utóbb még a GPS koordináták is be fognak ugrani.

2011. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetfeletti képesség? Nem hinném.

Tudatalatti? Talán!


Ez szerintem elég gyakori jelenség, bárkinél előfordulhat.

Az ilyen és ehhez hasonló jelenségek leggyakrabban az otthoni megszokott környezetben fordulnak elő.

Ehhez nem kell nagy tudomány, bizonyos százaléka az önhipnózis, a véletlenek, és a gyakorlatiasság játszik szerepet.


Mégis képes arra az ember, hogy lefekvéskor tudatosítja magában azt hogy az ébresztő óra megszólalása előtt pár perccel akar reggel felkelni, és ez meg is történik.


Én azt állítom, hogy a nem tudatos koncentráció játszott szerepet ebben az esetben.


Az utolsó időészlelésedtől, a húgod rákérdezéséig, tudat-alatt mérted az eltelt időt.

Vagy az is lehet, hogy az utolsó időészlelésedtől tudat alatt felmérted az eddig végrehajtott tevékenységeket, és a kérdéses időben az alapján becsültél egy időpontot.

Ez is egy ösztönös megmozdulás, ami pillanatok alatt jön végbe, attól függetlenül hogy elgondolkozol e a kérdésen.

2011. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 13. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
én is sokszor kitalálom és általába jó is semi furcsa nincsbenne
2011. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!