Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol kaphatóak szerencsehozó...

Hol kaphatóak szerencsehozó amulettek?

Figyelt kérdés

Van kifejezetten ilyen jellegű bolt, ahol amuletteket lehet kapni? Ha igen, hol?


Előre is köszönöm!:)


2011. júl. 13. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Próbáltad a Szerencsehozó Amulettek nevű boltban?
2011. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na jó

Tudtommal nincs olyan bolt, épp ezért is szeretném megtudni, hogy ha van, akkor hol, és mi a bolt neve.

2011. júl. 13. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az Amulettbolt szerencsétleneknek nevű üzletben.
2011. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálam bármikor vehetsz ilyet. Ráadásul nem csak szerencsét hoz, hanem a betegségeket is távol tartja majd tőled, és olyan képességekkel van felruházva, hogy végig azt fogod hinni, hogy amiatt vagy szerencsés, holott csak a te bevonzásod és hozzáállásod miatt alakulnak jól a dolgok.

Ja, és csak most, csak neked 120.000 Ft, amiben benne van a postaköltség is.

2011. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló kikérem magamnak azt hogy szerencsétlen lennék. viszont ahogy te válaszolsz itt, van egy olyan érzésem hogy te igenis az vagy.

Amúgy nagyon szépen köszönöm a sok értelmes választ!

Utolsónak üzenném, hogy én nagyon szívesen megtanítanálak az illemre akár INGYEN is, de sajnos ezt tanulni nem lehet, ezzel csak születni lehet!


További szépeket!

2011. júl. 13. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen ajándék üzletekben vannak. Olyan üzletekre gondolok, ahol ilyen kis csecsebecsék vannak (karkötő, nyaklánc, plüssállat, kulcstartók, bögrék, feng shui cuccok..stb.)


Vagy nagyobb városokban vannak ilyen kristály/ásvány boltok.

Esetleg piacokon még.

2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:))
2011. júl. 13. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bár, elhatárolódok minden olyan amulettől amely bármilyen erővel bír.


De azt állíthatom, hogy közkereskedelemben nem fogsz kapni olyat ami hasznodra válhat.

És az ilyen tv-jós szerencsétlenektől is csak kavicsokat kapnál.

A mai világban nehéz megszűrni a valós erővel bíró talizmánokat, amuletteket.


Ahhoz, hogy egy ilyen tárgyra szert tegyen valaki, ahhoz megfelelő körökben kell mozogni, ugyanis az igazi ereklyéket nem pénzért adják.


Azt tudni kell, hogy az igazi amuletteknek, van egy jó és egy sötét oldala, mert ki kell hogy egyenlítse az egyensúlyt.

viselője lehet, hogy szerencsés lesz élete végéig de szerencséjének mások látják kárát.


Belegondolni is rossz lenne, ha egy balesetben az életem a szerencsehozó amulettnek köszönhető, de csak úgy ha a mellettem lévő családtag meghal.

2011. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Fullmoon a bolt neve. A fővámtéren a csarnok mellett. A Kálvintértől menj a Fővámtér felé bal oldalon. Megfogod látni a kirakatban már kinnt vannak az amulettek.
2011. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!