Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veled volt már hasonló?

Veled volt már hasonló?

Figyelt kérdés
este olyan éjfél tájában lekelett mennem a pincébe a horgász cuccomért.egy hatalmas vagy csapóajtón kell lemenni.lementem, visszazártam majd bejöttem a házba és halottam egy nagy puffanást. kinéztem és láttam,hogy a csapóajtó bentről (pince felől) kivolt tolva a hejéről jó félméterre. és az egészhez tudni kell,hogy multkor mikor elmentem este a pince bejárat előtt megcsillant két szempárszerűség ami bement a fal mőgé...
2011. jún. 29. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én voltam. Komolyra fordítva a szót, h a résnyire nyitva hagytad, akármilyen állat beszökhetett, és felboríthatott vmit. Ha kisebb (pl egy menyét) akk azért ha nagyobb (pl. kutya) akkor az megvan olyan erős h továbbnyissa és azért. Én nem tulajdonítanék neki semmit, ahogy innen a legtöbb dolognak sem.
2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem volt még velem hasonló, talàn az UFO-k akartak borozni.:)
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem képzelődtél. Hiszek a szellemekben, de könyörgöm, szempár? és miért pont éjfél? Szerintem vagy fake a kérdés, vagy csak hallucináltál.
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem rosszul tetted vissza?2szem pár nem valami egér vagy macska féle volt?ha nem akkor pedig valami északánként len van a pincédbe és megzargattad most.
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0-5közöt szók lenni a legtöbb szellem jelenség.aki azt írta mér pont éjfél.
2011. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a szellemeknek nincs órájuk. Nem fognak 0-5 között előjönni, csak mert akkor lehet könnyen ijesztegetni... mondom, hiszek bennük. De ez hülyeség, hogy 0-5 között. Hidd el hogy napközben is bőven van elég, csakhogy az emberek nem érzékelik a fény miatt vagy épp a kinti zajok miatt...
2011. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy csak 0-5közöt hanem azt hogy akkor lássák a legtöbbet.
2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

több ismerősöm mesélt már ilyet, amikor éjfélkor részegen letántorgott a horgászcuccáért.

volt amelyik meg is botlott..na ő aztán igazán vad dolgokat látott.

2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az éjfélt tippeltem és lehet tényleg,hogy a szempár a macskám volt xD de az ajtó vagy 20kilós.
2011. jún. 29. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért késő éjjel látják ezeket mer az ember fosik sötétbe és beképzel minden hülyeséget.
2011. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!