Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet varázsolni?

Hogyan lehet varázsolni?

Figyelt kérdés
most komolyan hogyn lehet varázsolni h az beis válljon?:DD
2011. jún. 23. 15:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lol
2011. jún. 23. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:

Thea Sabin: A wiccáról kezdőknek.

Igazából többet kell vele foglalkoznod, hogy megértsd, amit ez a könyv magáról a mágiáról magyaráz, de kezdetnek azt hiszem megteszi. Legalább lesz valami alap fogalmad hogy mégis mi a varázslás, ha igazán érdekel a téma, olvasd el.

(15:48-as)

2011. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem ha igazan hiszel benne, lehet bevalik.Az a lenyeg hogy higgyjel benne.En hiszek az ilyen dolgokban , szoval szerintem, miert ne?

Kezdetnek vegyel egy gyertyat, es gyujtsd meg.Nem kell sotet legyen, ejfel, vagy pentek, esetleg telihold.Mondjuk a sotet nem art.

Aztan nezz bele a langba, es engedd hogy magaval ragadjon, es erezd at a tuzet.Az is lehet, hogy transzba esel,es igy jutsz el valahova.

Nem biztos, hogy bevalik, dee egy probat meger.

2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
magyarúl csinálja meg amit én is kitaláltam :) amúgy világosba nem lenne jó, mert akkor a gertya lángja nem ad elég kontrasztot a háttérhez képest és pl akármi másnak a fényére is figyelhet az illető ezáltal nem tud teljesen rákoncentrálni a feladatára. Viszont sötétben van a sötétség meg a gyertya és ott reflexszerűen a gyertyára koncentrál mert a nagy semmiből az bukkan elő és ezáltal így már lehet csinálni vmit :)
2011. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
álmodj és filmezd le magad minden éjjel majd nézd vissza mikor emelkedsz fel az ágyból. máshonnan nem tudhatod milyen a súlytalanság érzése, ennél jobb ötletem nincsen, viszont komolyan működhet
2011. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyakorlásba,évekbe telik,és emberfeletti hitre van szükség hozzá.Ha nem hiszel benne,hogy van mágia,tudod használni,sikerül használnod,fejlődni fogsz benne,akkor soha nem fog sikerülni,bármennyi időt is fordítasz rá.
2011. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocsi de ez a sok hülye válasz azért van mert hülyeséget kérdeztél.Varázslók nincsenek,max olyanok akik valamiben különleges,spritituális dolgokról a net meg tele van.Ne félj keresgélni,hajrá.
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!