Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen zoknit hordanak az...

Milyen zoknit hordanak az idegenek? Hol vannak az ufós kérdések?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:):):)
2011. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csíkosat barna koponyával XD

Ezt most te komolyan kérdezted?xD Am miért érdekel ?:D

2011. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem zoknit hordanak, hanem nájlon harisnyát :D
2011. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A dédmamájuk köt nekik zoknikat,hogy ne fázzon a lábikójuk.
2011. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat :) , és igen komolyan kérdeztem :D


:DDD

2011. máj. 23. 00:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként természetesen , nem teljesen komolyan tettem fel, de egyre kevesebb ufós kérdés van, és várom a ufós kérdéseket itt a gyikon.. szóval kérdezzetek, egyébként a ufós híreket mindig itt tudom meg legelőször , és már kezdenek hiányozni a régi spanok, mind max és árpád kérdései, és 404 is, meg ufó kutató is... Mert nincsenek rendes ufós kérdések, csak viccet csináló kérdések vannak... :(((
2011. máj. 23. 01:07
 8/17 anonim ***** válasza:
diator, :) naív vagy, itt nem os fogsz soha sem, normális ufós kérdésekbe botlani, olvass inkább ufó magazint, abban egy oldalon több minden van mint itt az egész fórumban és igazak is, nem olyan hülyítések mint 404 meg hasonlók
2011. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

404 , nem hülyíti az embereket, ha nektek is megmutatta volna azt amit nekem látnátok hogy igaz minden szava...


Mutatott egy idegen lényt, jobban mondva a fejét egy üvegben.. Igazi volt kétség nélkül.. Tiszta kép, élethű fej, közelről, a bőre egy kicsit hámlott, nagyon érdekes volt, amiket ír az mind logikus és igaz, nem találtam benne olyat ami nem létezne.

2011. máj. 23. 02:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért mert túl volt sminkelve az asszony feje :D Miután vágóhídra kerűlt.


De most komolyan az ufó magazint kellene olvasni, én ismerek ot embereket, azok sem normálisak de legalább nem skizok

2011. máj. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!