Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért haragszotok 404-re? Mi...

Miért haragszotok 404-re? Mi bajotok van vele?

Figyelt kérdés

404 nagyon rendes és szeretetteljes. Jót akar.


Ti meg csak piszkáljátok, kinevetitek.


Tudjátok, milyen rossz érzés ez nekem???


2011. máj. 4. 15:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Előre is bocsánatot kérek tőletek nem akarok beleszólni mások beszélgetésébe nem is szoktam de azt elakarnám mondani nektek hogy ha hallanátok magatokat mikor így jellemzitek egymást, hát külső szemlélőként elég gyerekes viselkedés amit csináltok persze nem hiszlek benneteket annak csak a viselkedéseteket. Úgy is meglehet fogalmazni egy mondatot hogy az nem tartalmaz sértő megjegyzéseket mert lehet hogy avval megsértitek vele a másikat erre is kell gondolni.
2011. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 C$aK EgY LaNy válasza:

semmin kedvem olvasgatni az ilyen hulyesegeket . az ufok csak a mesekben leteznek xd

lehet h van elet mas bolygon [tobb mint valoszinu] de akkro sincs bizonyitek!

na de 8

enegm nem erdekel szoval ne faraszatok ilyensmivel :P

2011. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
semmin kedvem olvasgatni az ilyen hulyesegeket-ja igen.Mert él egy nép valahol a Szahara mentén,akik már évszázadokkal ezelőtt többet tudtak az űrről,mint a mai tudósok!Akkor ezek már rögtön hülyeségek,igaz?Nem olvasol,de cáfolsz dolgokat,amikről azt sem tudod,mi fán teremnek!
2011. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 C$aK EgY LaNy válasza:

figyej mar olvasok.. de ami erdekel... ez meg nem erdekel -.-"

menny e ufok.. jo hogy nem szarnyas tehenek xd

2011. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem láttam volna idáig, hogy kinevetik. Én a történeteiben nem hiszek, mert értelmetlen neveket talál ki, mint például a Krix Krax-ok.. De a videójáig tiszteltem, utána meg..
2011. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Sztem ő haragszik mindenkire, mivel lenézi és b@szik rájuk. Mindíg elcsepegtet valami hülyeséget egy lényeges dologról, aztán ha érdeklődnek afelől hogy miért van így, hallgat, közben meg röhög rajtuk
2011. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
404 ha lipótmezei eleve nem is tudna feljönni több nikkel mivel ahhoz kell egy bizonyos számítógép és internet tudás hogy ezt megtegye. Egy dilis ilyenre nem képes. 404 vagy egy számítógépzseni aki több nikkel jár fel (nem biztos) és hazudik, vagy tényleg igazat mond. Egyik válaszába azt olvastam azért jár ide hogy segítsen a kétségbeesett eltérítetteken. Amúgy tényleg elég gyerekes ahogy egyesek fikázzák szegényt azért mert híres és irigykednek rá. Végül is engem nem zavar 404. Akit meg zavar az ne olvassa. Nem muszáj elolvasni az írásait át lehet ugorni!
2011. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, sőt azon szoktam meglepődni, hogy neki még soha egy rossz szava sem volt másokra, ahhoz képest, hogy ő miket kap. Ha valaki valami olyat állít, ami viszonylag "természetfelettinek" számít, akkor azt hülyének nézik, fikázzák, ez már csak ilyen. Tökéletes példa, hogy aki régebben azt merte mondani, hogy a Föld gömbölyű, azt már gyújtották is fel.
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok róla hogy valakit megsértett volna. Vagy megbántott valakit?

Az UFO észlelések rovatba beletartozik a 3. típusú találkozás is vagyis 404 semmi rosszat nem követett el. Lehet hogy hazudik, de istenem az UFO észlelésekbe hogy meséljen hihető történetet az ember? Mért ha én most azt írnám megjelent a szobámba egy ismeretlen lény elhinnétek? Hát nem. Pedig lehet hogy nem is hazudok! Viszont egyből őrült lennék, szélhámos, gonosz meg minden lennék csak nem ember.

2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Liza von Staunhoff --látom nem volt meg a napi adagod!Ilyen ellenszenves és támadó egyént ritkán látni itt!Aki iskolázott és gondolkodik,az elfogad mindennemű választ,csak akkor szól,ha tudja a választ és nem csak feltételez!Na még esetleg BlackSword versenghetne veled!
2011. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!