Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? (Kérdésed túl...

Ez mitől lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja ha ezotériás dologra koncentrálok (meditáció,telekinézis,inga,stb.) akkor elkezdek pár perc után remegni és nagyon elfáradok,álmos leszek még akkor is ha reggel csinálom. És utána már egész nap fáradt maradok. Volt már olyan is hogy még másnap(egész nap) is fáradt voltam 6-8 óra alvás után az előző napi telekinézis gyakorlástól. Ez mitől lehet? Mit tegyek hogy ne kelljen befejeznek mindent 1-2 perc után emiatt?
2011. márc. 19. 19:50
 1/5 anonim válasza:
Egyszerűen ne csináld. Ezek a hóbortok veszélyesek. Ha valami mélyet akarsz átélni, akkor higgy Istenben. Ő jobb mint, bármelyik ezotériás cucc, annyiban különbözik tőlük, hogy Ő valós. Ráadásul nem fárasztó...
2011. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb, ha felhagynál vele. Ha az ezoterikus oldaláról közelítem meg a dolgokat (ami nem zárja ki pl a szellemek létezését függetlenül attól, hogy én hiszek-e benne, vagy nem), akkor lehet, hogy "rád tapadt" valami szellemszerű lény, ami minden ilyen alkalommal megcsapolja az energiáid, mert lehetőséget adsz neki rá ezekkel a gyakorlatokkal.
2011. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Inkább csak 20 év fölött kellene ezzel foglalkozni. Ehhez igen , igen nagy koncentráció kell, ha komolyan veszed. Nagy energia -befektetés. Ezért fáradsz el. Este próbáld, amikor már alhatsz utána. De csak ha már felnőtt vagy.
2011. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok fórumot szoktam olvasni és szinte mindenki 14-17 éves korában kezdte el és nem volt ilyen problémája(én 15 vagyok). Én már 1 éve meditálok a többivel pedig 2-3 hónapja foglalkozok de ez a probléma csak mostanában van.
2011. márc. 20. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az a terület, amit vagy megtanulsz magadtól használni, és túléled, vagy nem. Ha nem, a kutya sem fog sírni utánad, kb érdekelni sem fog senkit.


Döntsd el, hogy megéri-e így is, hogy esetleg meghalsz, megnyomorodsz, megbolondulsz, hajléktalan leszel, bármi. Ha igen, akkor keresd meg a választ magadnak.

2011. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!