Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Linkelnétek be nekem horoszkóp...

Linkelnétek be nekem horoszkópos oldalakat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval.. Belinkelnétek nekem azt az oldalt, ahol ti a horoszkópotokat meg szoktátok nézni/írjátok már le, hogy nektek mennyire szoktak bejönni?

Végül is olyan oldalt keresek, ahol nektek be szoktak jönni azok, amiket jósolnak!!

Előre is köszönöm a válaszokat!! :)


2011. márc. 17. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudok, de ideírom. www.nlcafe.hu, www.ezoteria.hu, jóslásokkal foglalkozó oldalak: www.zsozirisz.hu, www.dudus.hu
2011. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Nem... Keress magadnak!!! Mire nem jó a Google... Tanuld meg használni!!!

És még az ilyenek beszélnek szellemi felsőbbrendűségről...

2011. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak csak annyit írnék, hogy tökéletes példája a bunkóságnak!!
2011. márc. 18. 13:20
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Az lehet, hogy én bunkó vagyok, de Te, meg a hozzád hasonló ezohívő beszél szellemileg, tudásilag magasabban lévő szintről, amikor meg egy egyszerű keresőt sem tudtok/tudsz használni... Akkor Te mi vagy???
2011. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!