Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ez az előző életes...

Lehetséges ez az előző életes izé?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgok történnek velem mostanában. Nem kérek oltogatást és semmi hasonlót. köszi.

Nekem olyan érzésem van h előző életemben talán katona lehettem. Már teljesen ovis korom óta érdekel ez a március 15. pedig azt se tudtam mi az. Volt már több álmom is amiben nem magamat láttam de egy katonával álmodtam aki én voltam. Főleg ez a 48-49es szabadságharc fog meg. Egyre jobban érdekel a katonaság is. Nem tudom milyen lehet átélni egy háborút de amikor komoly háborús dologról van szó mindig kiráz a hideg és elkezdek félni. Szinte átélem azt a félelmet amit akkor élhetnek át. Volt már olyan h kicsit elgondolkoztam magamban és annyira féltem h még a kezem is remegett. Ezek a háborús dolgok...

lehetséges?


2011. márc. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
** utaztatást javaslom. elsőre nem abba az életedbe mész, amit szeretnél. bár, ha Nálad ennyire foglalkoztat a dolog, akkor lehet, h ez jön elő. veszítenivalód nincs.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen gyakorlat során készítenek neked olyan előző életet, amilyet akarsz. Nem vicc, volt már ilyen kísérlet.

Utána egész életedben azt fogod hinni, hogy ez tényleg megtörtént.

2011. márc. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első hozzászólóval értek egyet. Próbáld ki, menj el. Én nagyon sok olyan dologra választ kaptam, amire nem is gondoltam volna, hogy köze lehet hozzá. Szóval menj el utaztatásra és meglátod. Semmi veszély nincs benne.
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!