Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottatok már róla?

Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy van telefonszáma az ördögnek, meg jézusnak meg még csomó másnak.... Van ilyen?? Ha már hívtátok valamelyiket, akkor milyen volt?
2011. febr. 27. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az a hiedelem, hogy az ördög száma a 666, már akkor elterjedt, amikor még a telefont fel sem találták! Arra alapozták, mivel ez az egyetlen olyan szám, amelyet meg lehet fordítani fejjel lefelé = 999, és akkor is valós abszolut értéket mutat. Vagy a benne szereplő számok egymás utáni sorrendjét változtatni = ugyanazt az értéket adja. És mivel az ördög általában rejtőzködik, ezért született ez a hiedelem. De annyi erővel ugyanezt lehetne mondani a 999-re is, mert a dolog visszafelé is igaz.

Felhívni pedig nem tudod, mert nincs körzetszáma!

2011. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát te hol hallottál erről/Kitől hallottad??? Nem hinném ,hogy létezik ilyen... :D
2011. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7,56-os vagyok. A 10,05 tőlem kérdezted, hogy hol hallottam erről? Nem igazán vagyok babonás, de ezt a 666-al kapcsolatos hitet már egészen kislánykoromban hallottam. Időközben aktakukac lettem, és ha a hosszú számítás eredménye 666 lett, akkor önkéntelenül is átszámoltam az egészet. Leginkább volt benne hiba, és a végeredményből lett vagy 665, vagy 667. Akkor megnyugodtam. Hülyeség, de ez van!
2011. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez nem igaz.a 666os szám onnan ered h a arab betüknek van számértéke is és ha tán napóleon vagy hitler neveinek a számaértékét összeadod akkor 666 jön ki belöle.:)
2011. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja és egyébként a Luciferből indult ki a 666os szám:)
2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 üreginyul ***** válasza:

(Legutóbbinak: így igaz)

Meg vagyon írva a Jelenések Könyvében, hogy akinek esze van, az kiszámolhatja, hogy a fenevad száma hatszázhatvanhat.

Kedves 07:56-os, ugyan honnan vetted, hogy János korában errefelé bárhol ismerték volna a mai arab(indiai) számrendszert? Amit leírtál, az a modern kori humbug.

Ha nem így gondolod, légy szíves, fejtsd ki ugyanilyen elmésen, miért pont a 777 az Isteni szám.

2011. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 üreginyul ***** válasza:
Bár én úgy tudtam, ez a számmisztika a latin betűkre (is?) igaz.
2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

7,56-os vagyok.

Üreginyúl: én semmiféle Jánosról nem írtam. Én a kislánykori emlékeimről írtam.

2011. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 üreginyul ***** válasza:

7,56-osnak:

Értem én, viszont... Az egy dolog, hogy kislány korodban mik terjedtek, az viszont tény, hogy ez az egész János jelenéseinek könyvéből származik, ezen az alapon teljesen komolytalan dolog a mai számjegyeknek tulajdonított misztikummal magyarázni, nem több mint találgatás, mert a valós magyarázat ott van a bibliában.

Ha kislány korodban ezt az alaptalan pletykát ragasztották rád, az nem a te hibád.

Ha kételyeid vannak, üsd föl a Könyvek Könyvét.

2011. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!