Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leírnátok a Bika lány jellemzőit?

Leírnátok a Bika lány jellemzőit?

Figyelt kérdés
Minden ami eszetekbe jut.
2011. jan. 4. 16:30
 1/7 Mandula11 ***** válasza:

Bika jegy női szülötte nagyon jó barát, de ellenségnek annál veszélyesebb. Intuitív intelligenciája és veleszületett ravaszsága révén mindig ő győzedelmeskedik.


Gyakorlatias és idealista egyszerre, aki hamar uralja a környezetét. Kitartóan és körültekintően képes kialakítani a baráti körét, megalapozni életterét. Különös érzékkel képes felismerni saját hibáit, mérsékelni önmagát.


Mindig pontosan tudja mit akar, de mert impulzív és csökönyös olykor nem megfontoltan cselekszik. ám ha valóban nagyon akar valamit, azt minden áron eléri: fenyeget, zsarol, sír, válogatás nélkül minden fegyvert felhasznál, ezért olykor kellemetlenné válik. Lélekjelenléte viszont nem valami nagyszerű, ezért a Bika nő könnyen becsapható. Mindig ösztönösen megérzi viszont ha valaki nem őszinte hozzá. Bátran támaszkodhat a saját érzékeire. A Bika nő szereti a luxust, az aranyat és általában az ékszert, de ügyesen tudja rendezni az anyagiakat. Képes csinosan öltözködni kevés pénzből is. Jó háziasszony, s mert szeret enni, hajlamos az elhízásra.

2011. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Boci, tehén, marha, barmok, állatok, Taurenek, Thunder Bluff, WoW...


=> "Minden ami eszetekbe jut."


For the Horde!

2011. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyen becsapható, DE ösztönösen megérzi, ha valaki nem őszinte hozzá??? Ez egy hatalmas oximoron, te idióta.
2011. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A Bika lány egy tehén.

Problem?

2011. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is Bika lány vagyok, de sántít a leírás..rám legalábbis nem minden jellemző ami itt áll.
2011. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
naiv, vidám, makacs, biztonságkereső, nyugodt, türelmes, kitartó, ragaszkodó, megfontolt. persze ez változó.. :DD sajnos én pl. egyáltalán nem vagyok türelmes :D
2011. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is bika lány vagyok, és sem vagyok türelmes és egyáltalán nem nyugodt:D
2012. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!