Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lesz ez után? (többi lent)

Mi lesz ez után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam,hogy mi lesz ha meghalok.De sose találtam rá magyarázatot,nemtudom elképzelni,hogy nem csinálok semmit se nem gondolkodom.Érdekel ilyen dolog pl meghalok akkor semmi se lesz,akkor minek dolgoztam valamiért ha az a halál után ugyis megszunik.Szeerintetek milesz a halál után?
2010. dec. 21. 15:44
 1/9 anonim válasza:
a lelked át száll más emberi testbe és megszületsz újra valahol máshol,Afrika,Mexiko olyan helyek amiket a filmekbe látsz ember!! alig várom x)
2010. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.De pl minek élünk ha egyszer meghalunk és nem lesz semmink amiért idáig küzdöttünk,és pl áll uj életünk lesz de akkor megint ujból minden?de akkor mi értelme van élni és küzdeni minenért??Tudom fura kérdés..
2010. dec. 21. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Amit az elsö mondott az is csak lehetöség... Ennyi erövel bármi megtörténhet.

Annyi biztos, hogy én rettegek attól, hogy semmi se lesz utána :S

2010. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az szűnik meg amiért dolgoztál, hanem TE szűnsz meg!


Az előző válaszolónak: miért félsz a semmitől???

2010. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
első vagyok...hát képzeld el ha úgymond örökké élné....annak mi értelme lenne ? fogjuk rá 153 évesen eléred az utolsó dolgot is amit elekartá érni aztán 289 évesen támad egy új ötleted és megin akarsz valamit aztán megin és megin ,azokat is eléred....és végtelen céljaid is lennének ? ennek mégis mi ertelme lenne ? ez szerintem így van rendjén...hogy egyszer elérsz a csúcsra és itt a vég :) nefélj jó életed lesz...gondolj csak bele ...most Magyarorszagon elsz ahol rombolnak az emberek,nem tisztelik egymást,egymás zenei stilusát fikázzák mer nincs jobb dolguk na és képzeld el majd a következő életet....bárhol,bármi lehetsz xD
2010. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tegnap 20:28: Nem tudom miért félek töle. Egyszerüen nem tudnám elviselni, hogy gondolkodni se tudok és még a nagy semmi is megszünik. Konkrétan semmi se lesz... Gondolj bele :S
2010. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a halál után elhagyod a fizikai testedet, és kb 40 földi napig lesz nyitva a felfelé vezető csatorna, ha a csatorna bezárul, nem tudsz felmenni. Ha felmentél ott vársz, amíg nem reinkarnálódsz. És te választod ki, hogy hova kell menned!
2010. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó micsoda tapasztalt vagy már...
2010. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félsz megszűnni, félsz a haláltól. Mégis ezen jár az agyad. Ha elhúzod az életed, ha örökké élnél - tegyük fel - akkor csak még többet szenvednél tőle, so... Próbáld ki most. ;) Kevesebb fájdalmas, szorongással teli gondolat és akár vissza is térhetsz megosztani a tapasztalataidat.
2010. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!