Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valakinek...

Hogyan tudnék valakinek üzenni a gondolataim segítségével?

Figyelt kérdés
Van egy hozzám nagyon közel álló ember és muszáj lenne valamit elmondanom neki, de sajnos szemtől-szembe nem tehetem meg. Már próbálkoztam agykontrollal, meditációval (bár nincs bennük gyakorlatom) és nem sikerült :( Nagyon fontos lenne, úgy hogy aki tud, légyszi segítsen! Előre is köszi
2010. dec. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy sem.
2010. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy se lehet... Ez nem mese, nem film :)

Kár pedig :)

2010. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emailről, smsről, postai levélről nem halottak még az elmegyógyintézetben?
2010. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát igen, hiába próbálkozol, nem fog menni.Ez nem mese, hanem a valóság, és ilyen dolgok nem léteznek.Próbáld meg neki elmondani.Ha lenne is gyakorlatod, szerintem agykontrollal meg meditációval nem sikerülne.Viszont ha nem akarod neki szemtől-szembe elmondani, akkor írhatsz neki levelet, vagy emailt.
2010. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kár :( Sajnos ha a szemébe mondanám tuti hogy rosszul fogadná (szerelemről van szó) ezért akartam neki csak "sugallni" a dolgot
2010. dec. 18. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele máshogy. Nem kell rámászni, csak legyél közvetlenebb. A többi majd kialakul:)
2010. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy szóra!


Hogyan tudna üzenni bárkinek is a gondolatai segítsége nélkül? Ha nem gondol semmire üzennie sincs mit...


Szóval én azt javaslom, hogy először gondold ki, mit szeretnél üzenni, aztán gondold ki, hogyan kódolod le, meg azt is, hogy milyen csatornán küldöd el. Javaslom, a magyar nyelvet (ha ő is beszéli), és ha szemtől szembe nem megy, akkor írd meg neki egy levélben. Papíron van benne egy kis elegancia, de ma már e-mailben se gáz. Hajrá, és bátorság!

2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!