Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez karmikus kapcsolat?

Ez karmikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék hogy ha köztem és egy személy között karmikus kapcsolat van azt miből veszem észre?

Mert van egy ismerődöm, szó szerint tudjuk egymás gondolatait, a kedvünk mindig egyforma hiába nem vagyunk együtt..sőt múltkor itt volt rosszul volt, hazament és egyszer csak azon kaptam magamat nem sokára hogy olyan rosszul vagyok én is.És utána elmúlt..rá pár percre írta msn -en hogy most lett jobban.Szóval nagyon szeretném tudni, hogy ez a karmikus kapcsolat vagy ha nem akkor hogy hivják azt ami köztünk van?Ja és érezzük egymás baját,úgy értem ha nem beszélünk is róla, rákérdezünk hogy mi a baj mert tudjuk hogy valami nincsen rendben.Ebben kérném a felvilágosítást, vagy ha van valaki akivel hasonló történik szívesen olvasnám a történetét..Egyébként én lány vagyok, ő pedig fiú, és csak barátok vagyunk.Köszönöm szépen előre is.


2010. dec. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha hiszünk az előző életekben, szinte minden kapcsolatot karmikusnak tekinthetünk. De én ennyire nem foglalkoznék ezzel. Akit kapunk a sorstól társnak, azzal mindig van valami dolgunk, akár találkoztunk vele előző életünkben, akár nem. De ha találkoztunk is volna, az sem jelenti azt, hogy akkor az már egy tökéletes kapcsolat lesz. Lehet pl., hogy egy kapcsolatot az előző életünkben nem tudtunk lezárni és csak annyi a dolgunk vele, hogy megtanuljuk végleg elengedni.

Szóval akár hiszünk a karmában, akár nem, az az élet a fontos, amit itt és most élünk.

2010. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Érdeklődni szeretnék hogy ha köztem és egy személy között karmikus kapcsolat van azt miből veszem észre?"

Sehonnan, mert ilyen nem létezik.

"Szóval nagyon szeretném tudni, hogy ez a karmikus kapcsolat vagy ha nem akkor hogy hivják azt ami köztünk van?" Barátság. Közeli barátság és megszokottság.

2010. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!