Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isten el tud jönni értem,...

Isten el tud jönni értem, hogy magával vigyen? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mért akarod ezt kérdező?
2010. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert elegem van az életből már,de öngyi nem akarok lenni:S
2010. nov. 29. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj rám, de szerintem isten nem fog érted lejönni, ne legyél öngyilkos, az életet eldobni magadtól nagy bűn. Ha gondolod én leszek a barátod és segítek amit tudok de ne tegyél baromságot, ha fiatal vagy és egy rossz dolog történt veled az másnapra kialszod.

Ne legyél buta ember, legyél okos, és ha valami nyomja a szívedet azt mond el valakinek, akár nekem is elmondhatod. Egy jó beszélgetés mindig jó!

2010. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jól írja Diator...Isten tényleg nem fog eljönni érted...mivel már itt van...hiszen minden az maga...ha pedig komolyan gondolod ezt a dolgot a kérdésedben, akkor egyetlen dolgot kell tegyél...őszintén keresned Őt, és nem magadon kívül...hanem saját magadban, mélyen a tudatodban...ugyanis Isten a mélyebb valód, önmagad valósága, az Önvaló. Ha arra vagy kíváncsi, hogy miért itt van, és hogyan működik ez, akkor tudok egy leírást adni...De előtte megkérdezném mennyi idős vagy. Egyébként ha sikerrel jársz a keresésben, márpedig azzal fogsz, ha őszintén, teljes eszedből és szívedből teszed, akkor rájössz, hogy az élet úgy szép ahogy van...mivel minden olyan, amilyennek az ember gondolja, és Istennel járva kicsit másképp állunk a világhoz. :)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is ezt várom,mert nekem is elegem van:(:(
2010. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat..:/

utolsó :(

2010. dec. 2. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos egy válasz:


Én nem vagyok keresztény de tudom hogy lehet eljutni a halálhoz. Egy főzetet kell ekészítened hozzá!

Ha tudni akarod az összetevőket akkor írj: valdor544@gmail.com

2010. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha rám hallgatsz akk nem teszed meg. ÉN örülök hogy ezt az adományt megkaptam Földanyától. És ha egy boszorkány mint én öngyilkos lennék akkor a reinkarnációt eltaszítanám magamtól mert egy ajándékot eldobtam magamtól.
2010. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem ha tiszta szívbol hiszel istenben és kovetnéd ot bárhová állj apácának mert akkor istent szolgálhatnád életed végéig.amugy az apácák simán vezethetnek autot nincs az a bezártság mint régen hogy 1 szer bevitték az apáca kolostorba és ott halt meg.

ez az élet a neked valo szerintem de kérlek nagyon szépen kérlek ne legyél ongyilkos mert egy adományt taszítanál el magadtol:az életet

és isten ha eljott az ideje eljon érted de csak ha istenfélo életet éltél és csak ugy lehetséges ez ha istena halál utján magához szolít.

ez a kiváltság csakis istennek jár.

ne cedd el az éltedet egy kincs.

komolyan mondtam az apácás dolgot az a neked valo hely ahogy alnézlek

sok sok szerencsét kívánok.és megkérdezhetem hány éves vagy?

koszi

2010. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem akarok öngyilkos lenni,igazából sok-sok problémám van mostanában amitől kicsit depressziós is voltam egy ideig,elég durva volt,szerencsére naggyából vége lett...

De az egy durva időszak volt az életemben.

17éves vagyok,és elég gáz 17évesen hogy már tönkremegy az életem,ami mostanában kicsit jobbra fordult és szeretném ha minnél jobb lenne amiért megpróbálok mindent megtenni:)

Köszönöm a tanácsokat,válaszokat,és támogatást mindenkinek!

2010. dec. 24. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!