Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet köze a szerencséhez,...

Lehet köze a szerencséhez, Ezot Erikának?

Figyelt kérdés
Most költöztünk egy új házba a férjemmel és a szomszédban lakik egy kedves öreg nő, akinek az a neve, hogy Ezot Erika. szereti az ezotériát és mindenféle babonákban is hisz, tegnapelőtt adott nekem egy négylevelű lóherét, amit az egyik nagy könyvében préselt le és azóta csak jó dolgok történnek velem. lehet hogy Ezot Erika műve vagy csak bebeszéltem magamnak, hogy most ettől biztosan szerencsém lesz és ezért történtek a jó dolgok ?
2010. nov. 29. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mágiára vele! Égjen a boszorkány!
2010. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
Tényleg lenne ráció a boszorkányégetés hagyományainak felélesztésében... De most nem luca székére kéne állni, hanem tv-re vagy monitorra...
2010. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ti meg miről beszéltek?
2010. nov. 29. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezö ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ezot Erika? Hahahah jót nevettem :D
2010. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mérjük le Ezot Erikát. És ha annyit nyom, mint egy kacsa, akkor..... BOSZORKÁÁÁNY!!
2010. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de, igen valóban az a neve :) egyébként miért pont egy kacsa súlyával kell összehasonlítani? nem értem :/
2010. nov. 30. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!