Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a 28-as szám?

Mit jelent a 28-as szám?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig "kísért".Eleinte csak véletlennek gondoltam , de már a családom és az ismerőseim is megemlítik,hogy "jé,28. :)"Kiváncsi vagyok ,vajon mit jelent/jelképez,stb...előre is köszi.
2010. nov. 29. 18:16
 1/5 Nostro the overlord ***** válasza:
Szerintem csak szimplán véletlen egybeesés.
2010. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos szám: Nagy sikereket, és veszteséget ígér, arra utal, hogy az egyén többször kell, hogy újrakezdje az életét.
2010. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Huszonnyolcat jelent...
2010. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

28: páros, természetes szám. 2-vel, 4-el, 7-el és 14-el osztható. 1-et hozzáadva egy prím számot kapunk míg 1-et kivonva, majd az eredményből köbgyököt vonva 3-at.


továbbá:

"A 28-as szám a neonácik egyik kedvelt száma. A 2-es az angol ábécé 2. betűjére, a B-re, míg a 8-as az angol ábécé 8. betűjére, azaz a H-ra utal. Tehát 28=BH. A B betű az angol blood (=vér) szavat jelenti, a H pedig a szintén angol honour (= becsület) szó burkolt jelentése."

( [link] )

2010. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát.. vigyázz!

komolyan..

anyukámat fél évig követte a 11-es szám.. aztán július 11.-én meghalt a papám...(2éve

megint elkezdte mindenhol ott volt a 11-es és reggel 11-kor elütötték a macskámat..(fél éve)

mostanában nem..

félek h átok vagy valami..

reméljük több áldozatot nem követel :(( már ígyis félünk..föleg anyukám h mi lesz ha még valami szörnyűség történik

2010. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!