Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi mászkál az ablakom alatt?

Mi mászkál az ablakom alatt?

Figyelt kérdés

Már nagyon félek.Esténként látom (mert pont úgy van az ágyam, h kilátok az ablakon) látom h vmi fekete alak ott mászkál.Szellem??Vámpír? Mi az? Nagyon félek!

Néha meg azt érzem egy ponton az ágyamnál h jég hideg van,szó szerint! Ilyen 2személyes ágyam van,és olyan mintha ülne ott valaki.

Anyuéknak hiába szólok nem érdekli őket,mert nem hisznek ebben! Énse hiszek benne.. csak már nagyon félek!

Mit tegyek??


2010. nov. 29. 06:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

hát én már nem tudom :S

mert kopogás is volt 2×

és odamentem mert ez még az elején volt,mondom hátha valaki kicsukta magát és nem tud bejönni,vagy valami,odamek és nincs ott semmi ://

2010. nov. 29. 23:41
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez egy démon lesz. Megpróbáltál megidézni vmilyen természetfeletti lényt?
2010. nov. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

démon???

b@sszus ne már :SS

sírni fogok esküszöm:(

már mindenki alszik és megint volt kopogás.

Honnan veszed h démon??:OOO

2010. nov. 30. 02:22
 24/30 A kérdező kommentje:
Kössek vele alkut vagy mi legyen????://
2010. nov. 30. 02:23
 25/30 A kérdező kommentje:

ESKÜSZÖM VALAMI MORGOTT

MÁR SÍROK NAGYON FÉLEK ,MIT TEGYEK???

az előzőre is válaszoljatok lécci,h most alku v mi legyen :'((((

2010. nov. 30. 02:34
 26/30 anonim ***** válasza:
Nyugi...elöbb utóbb ha más nem kapcsolatot teremt...ha bántani akart volna már bántott volna
2010. nov. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdezö te tényleg ennyire hülye vagy? Ezeket komolyan elhiszed amiket írnak? Nagyon hiszékeny lehetsz.. ha meg szórakozol csak akkor elég hihetö :)


16/L

2010. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson vele alkut kötni. Első lépésként vegyél egy zseblámpát és világíts oda amikor látod az alakot. Nincs mitől tartanod, ha be akart volna menni a házba már bement volna.
2010. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
De elobb utobb bemegy es vegez veled....Majd utana felebredsz a dilihazban.
2010. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Úristenem nyugodjál már meg drágaságom!Az csak egy MACSKA ami DOROMBOL!Nálunk is egyszer néztem ki az ablakon,lentebbre tekintettem mert a térlátásommal valami feketét láttam,erre egy fekete macska volt az!Repültem hátrafelé két métert úgy megijedtem.A macskák nagyon gyorsan mozognak,szempillantás alatt el tudnak suhanni az ablakod előtt,és ,eltűnni' meg még egyzserűbben.Szinte bárhová beférnek.

Nyugodj meg szépen,nem kell bemesélned magadnak hogy ez szellem meg stb,mert NEM AZ!Ez egy teljesen reális dologgal bizonyítható dolog.

Lehetett madár is ami elment az ablakod előtt,vagy denevér,vagy bármilyen más ártalmatlan élőlény.A morgás meg lehet kóbor kutya,doromboló macska,padló,gép,jármű,BÁRMI!

Szóval nyugi,nem kell mindjárt butaságokat beképzelni magadnak.

Biztonságban vagy! (:

2010. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!