Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megátkoztak?

Lehetséges, hogy megátkoztak?

Figyelt kérdés
Az életem az utóbb évben(vagy talán már régebb óta)egy roncs! Munka terén pl.már majdnem összejött egy nagyon jo lehetöség,de kaptam egy jobb ajanlatot,ami 100%-nak tünt de vegul nem tartottak ram igenyt! Ami rohadt nagy csalodas volt, a szerelem is káosz,párommal mostanság abszolut nem vagyunk egy hullamhosszon,allandoan veszekszünk,csalodunk egymasban(hol én,hol ő), még annyit sem érdemlek 6év utan,hogy összekoltozzunk,pedig van egy 2szobás lakása,és persze engem eljegyezni es felesegul venni sem kell mert...hát nem tudom,talan más nö megérdemli ezt a kivaltsagot,én nem! A legjobb fiubaratommal(10eves baratsag)menthetetlenül összevesztünk! A szüleim pedig mindenért csesztetnek(még azert is,ha este megeszek 1sütit,vagy nem megfelelo ruhat veszek föl,ami az ö izlesuknek megfelel) Probaltam már pozitivan gondolkodni,de ugyanolyan sz*r az életem...Ha valaki megátkozott,mi tévö legyek?egyáltalán honnan tudom meg? Jelzem,az öngyilkosság határán lépdelek, minden éjjel hajnalig bőgök,már nem birom!Lehet valami zavar volt odafenn és nem ebbe a világba szántak engem,merthogy itt semmi helyem,az biztos!
2010. nov. 26. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Én nem hiszek az átkokban. Ki és miért átkozott volna meg. Mindenkinek vannak nehezebb időszakai, tudom ez k-ra nem vigasztal, de az öngyilkosság elég gyáva dolog.


1. Ha valóban a legjobb barátod akkor nem hiszem, hogy "menthetetlenül" össze lehet vele veszni. .


2. A párkapcsolatodnak lehet, hogy vége lesz. De ezt talán te jobban érzed. De az is lehet, hogy csak nem készült fel még az összeköltözésre


3. Állást manapság nehéz szerezni, de ha próbálkozol előbb fog sikerülni mintsem gondolnád.


4. A szülők sokszor csesztetik a gyerekeiket, sajnos. Beszélj velük, hogy ez téged zavar és amúgy is padlón ne rugdossanak még ők is.

2010. nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rosz párt választottál. Melyik a jobb? 6év +még x év így csak "együtt", vagy elhagyod, és egy rendes férfit keresel. 6 év sok idő, a nagy hiba, hogy nem laktok együtt. ÍGy hogy tudjátok, milyen minden nap együtt élni a másikkal? Miért nem szóltál már ezügyben 3 éve? Szüleidnek mi köze a saját magán dolgaidba, ráadásul ilyen szinten? Ennyire gyenge vagy, hogy mindenkinek engedelmeskedsz? Mindenki irányíthat? A munka az egy más kategória, de a fentieken lehet változtatni, csupán egy kicsit(nem kicsit, nagyon!) magabiztosnak kell lenned, és megmondani ami nem jó. Nincs itt semmi átok cucc, csak sz@rul jönnek össze a dolgok. Szerencse, hogy ezeken -ha akarod- lehet javítani. Bár lehet egyeseknek nem lesz kellemes. Na de mindenkinek nem tudsz jót okozni a világban. 24/F
2010. nov. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, az első probléma az volt, hogy adott volt munka terén egy jó lehetőség, amit aztán lemondtál egy sokkal jobbnak látszóért, amit visszamondtak, s így két szék közé estél.

Meg lehet kérdezni, jelenleg a csőd szélén állsz? Kétes a fedél a fejed felett?



A párkapcsolati rész ennél is rövidebben letudható, BESZÉLNI és BESZÉLNI.

Te házasodni szeretnél... Ő mit akar?

Nem tudjuk, Ő hogy indult neki a párkapcsolatotoknak, ahogy azt sem, hogy képzeli veled a jövőt.


Olyan nincs, hogy valaki örökre kitérjen a válasz adás elől.

Olyan van csak, hogy valakit hagynak kitérni, ráhagyják, majd keseregnek.


BESZÉLNI kell, más megoldás nincs egy kapcsolatban.



Az, hogy a szüleid azért is szólnak, ha este megeszel egy sütit, vagy ha olyan ruhát veszel fel, ami nem felel meg az ízlésüknek...


Most egészen komolyan.

Nálad ezerszer rosszabb sorban lévő emberek vannak Magyarországon.

Aki tényleg peches, akinek tényleg semmi nem jön össze, hidd el, odáig sem jut el, hogy hajnalban internetezhessen. Meg van mindkét karod, mindkét lábad, nem az utcán alszol és nem vagy semmilyen gyógyíthatatlan betegséggel diagnosztizálva.


Tévedés, hogy CSAK azt kapod az élettől, ami neked jut, amiért a markod tartod.

Sokkal inkább azt kapod az élettől, ami jut ÉS amiért megküzdesz.

Jó eséllyel alig vagy huszonpáréves, ha azt hiszed, EZ a šzar élet.

Nézz körül.

2010. nov. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy, a kérdésre adott válaszon túl, iszonyat nehéz kiigazodni az írásodon.

NEM helyesírás, hanem olvashatóság:

Amikor vesszőt írsz ( , ), utána nyomj egy szóközt is, mert az ember szeme kifolyik mire végigolvas, nagyon nehéz így segíteni.

2010. nov. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te most legalabb azt erzed, mint az a szemely, Aki 6 ev egyuttlet utan kilep egy hazassagbol, tehat elvallik.

Most teljesen mindegy, hogy volt-e papir errol, de egyutt voltatok!

Nekem is volt 1 kapcsolatom es amikor mar 2 utan is csak toporogtunk egy helyben, akkor En leptem pl. mivel En mar szerettem volna csaladot, igy befejeztem a kapcsolatot.

Amikor mar ferjhez akartam menni, akkor jelent meg az exem es konyorgott, hogy fogadjam vissza, mivel nagyon szeret!

Viszont ferjhez mentem a jelenlegi ferjemhez es soha nem bantam ezt meg.

Oda kell figyelned egy par valasztasnal, es tudnod kell azt, hogy mit akarsz! Ferjet vagy csak egy kapcsolatot!

A munkahely mostansag nem egyszeru, s nem jelenti azt, hogy Te nem vagy tehetseges, tehat bizzal onmagadban es ha most nem jon ossze, majd sikerul a masik allas.

A Szuleidnek sem illene igy beszolni, hogy mivel gondolom, hogy tisztaban vannak azzal, hogy Te most min mesz keresztul, de valoszinuleg, hogy Oket is bantja a dolog, csak nem tudnak hozzad kozeledni lelkileg.

Tehat valtoztass es legy tudatos a parvalasztasnal is, hogy elkeruld a legkozelebbi csalodast, s nem kell 6 evig varni, mivel ha latod, hogy a masik nem azt akarja amit Te, akkor Te lepsz ki ebbol.

2010. nov. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyonis lehetséges, hogy megátkoztak, de az átkoknak, woodoo varázslatoknak stb, stb. semmi hatása nincs az életedre, átkozzanak naponta akár százszor is! Gondold át, hogy te mit tudnál tenni, vesd el az öngyilkossági gondolatokat, és biztos találsz egy olyan párt aki nem veszekszik! Sok sikert és ne foglalkozz az átkokkal!
2010. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem átkoztak meg. Te változtass!Ami nem működik abba kell hagyni. Neked most a legfőbb problémád a párkapcsolat ellaposodása, és az mindent visz mármint az előrehaladásra gondolok. Minden negatív dologtól meg kell szabadúlnod, ami az életedet megkeseríti.Hidd el utánna sokkal gördülékenyebben megyen minden.
2010. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a tesóm telefonjan neteztem, talán ezért nem tünt fel a szóköz. Ezer bocs! Még ezért is csessz le, akkor inkább ne is irj! A munka terén nagyon nehéz változtatni, mivel K-Mo. csücskében élek, itt abszolút nincs munka. Külföldre szeretnék menni, itt hagyni mindent, de amig ez nem jön össze nemtudok megszabadulni a számomra "negativ" emberektől. Egyébként, higyjétek el,van olyan, hogy valaki folyamatosan kitér a válaszok elöl. Igazából talán ebbe rokkant bele a kapcsolat! Az átkozást azért érzem, mivel hihetetlen módon nem jön össze semmi, minden a visszájára fordul, apró dolgok is, amiket nem sorolnék, mert rengeteg van! Már néha csak nevetni tudok rajta, hogy hát ilyen nincs is! És tudom, hogy vannak tőlem 1000x szerencsétlenebbek, de hidd el, most nem vigasztal ez a tudat, egyaltalan nem. A kapcsolatombol probaltam mar kiszallni, de nem ment. Szeretem, nagyon jó ember, csak sajnos nem a lelki társam, de ha nem lenne ő, akkor az lenne nálam a pont az i-re jelenleg!
2010. nov. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!