Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isteni jelek? Vannak? Mi tévő...

Isteni jelek? Vannak? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
na most az a helyzet h én egyszerüen csak megvagyok kerszetelve és öszintén megvalva nem járok templomba szüleim egyálltalán nem vallásosak talán édesanyám aki egy kicsit.Többször volt már olyan, hogy amikor szóba jött Isten én mondtam valami rosszat és ő ezért rögtön megbüntetett most nem fogok felhozni egy példát se mert ugyse hinnétek el én nem egy ilyen történt velem! MERŐ véletlen? veletek is történt már ilyen?
2010. nov. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd mi történt. Anélkül nem tudunk segíteni.
2010. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság, nem kell Istenre fogni azt, hogy valami nem sikerül. Vagy szerinted Isten megfélemlítéssel szerez híveket?:)
2010. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, velem is történtek már!Pl.amikor még "köcsög" voltam (tehát nem ilyen nagyszerű ember, mint most), hallottam egyszer egy szirénázó mentőt.Erre azt találtam mondani, hogy: "remélem nagy baj van!" Na, abban a szent pillanatban el is csapott egy autó, össze-vissza törve a bordáimat.(Ráadásul az autót egy olyan valaki vezette, akivel évekkel azelőtt kártyán megjósoltuk, hogy engem előbb elüt egy autó, mint őt).
2010. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 :D:D válasza:
Isten nekunk nem a rosszat akarja.mint olvastam mas lenyek is vannak a vilagon bar en nem hiszek bennuk.ugyvagyok h hiszem ha latom:)talan azok.De Isten szeret minket es nem buntet meg ez a roszcselekedeteinknek a kovetkezmenye amit nem Isten ro rank.Ezeket magunknak koszonhetjuk.Teved az aki azt hiszi h Isten megbunteti valamiert:)
2010. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Isten nem büntet ilyen kicsiny eszközökkel ő nem él, az ő ereje a türelemben és a megbocsájtásban lakozik. Ha úgy érzed valaki büntet az csak a rossz lehet, így akar isten ellen fordítani, mert sok próbát kell kiállni amíg a földön jársz :)
2013. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!