Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a manifesztációban? ...

Hisztek a manifesztációban? Pl hogy összefuttok az utcán azzal akivel sokat gondoltok egymásra?

Figyelt kérdés

tegnap 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Épp ma történt meg, hogy egy csinos munkatársamra gondoltam, és amint felszálltam a vonatra, már találkoztunk is.

Szerintem ebben biztosan a sors keze volt.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván, kettes. Hiszen mennyi is annak az esélye, hogy a csinos munkatársad, aki minden nap ugyanakkor végez mint te és minden nap ugyanazzal a vonattal jár mint te, szóval mennyi is az esélye, hogy vele találkozz a vonaton?

És ugye pont ennyi eséllyel találkoznál Koplárovics Bélával vagy Döglégy Zoltánnal, ha épp rájuk gondolsz.

tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Megjelent előttem, akire gondoltam. Ő meg nem értette, hogy került egy pillanat alatt Bácsalmásról Debrecenbe.
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap voltam a Praktikerben, kerestem egy szerszámot, de nem találtam.

Nagyon erősen gondoltam arra, hogy egy eladó megjelenjen, de nem. Pedig eleinte egy szőke nagymellűre vágytam, aztán egy pocakos kopaszodót is megpróbáltam manifesztálni.

Aztán mindkettőnek az édesanyját is.

Semmi.

tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hitetlenek. 😀
tegnap 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A manifesztàció jekentését kellene ismerni. Egészen más értelne van. Pl. a kutya öröme a farokcsóválásban manifesztálódik.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezoterikus kérdést lehetne egyenesen az ezotériába tenni?

Amúgy: az elképzeléseknek sokszor van közük a valósághoz. Tehát, ha valamit képes vagy normálisan elképzelni, könnyebb lesz megvalósítani is.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!