Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi év múlva...

Körülbelül mennyi év múlva épít az ember olyan űrhajót ami képes elhagyni a naprendszert emberekkel a fedélzeten?

Figyelt kérdés

jún. 29. 17:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Persze hogy ertelmetlen az elet

Dinok eletenek mi ertelme volt? Kifejlodtek aztan kihaltak mintha itt se lettek volna

Ki tudja, lehet hogy 1 milliard evvel ezelott valamelyik szomszedos galaxisba kifejlodottt az elet aztan azok is kihaltak mi meg nem is tudunk rolunk semmit

Akkor az o eletuknek mi ertelme volt?

jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
29%
#20 "Ennyi erővel értelmetlen az élet is,..". Végre egy okos gondolat, na ezen a vonalon kellene tovább elmélkedni és akkor vajon pl a dínók is ezen töprenghettek a kihalásukat előidéző kozmikus becsapódás előtt?
jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Az, hogy élvezték az életet, sokan, te pedig szemlátomást nem teszed. Neked is véges az időd, és attól neked nem lesz jobb, ha ásol magadnak egy rabbit hole-t.
jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#23 Honnan vagy te annyira biztos abban, hogy nekem véges az időm, mikor most is a végtelenben "úszok" veletek együtt?
jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán fogalmad arról, hogy mi az az ego? Illetve mit képzelsz te végtelennek?
jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 ystvan63 válasza:
Soha. Az Emberiség ide született, itt is fog kihalni. Reméljük hogy minél távolabbi jövőben. Bemásolok egy linket, bár nem ad választ a kérdésre, de nagyon érdekes. Én már többször végig néztem. https://www.youtube.com/watch?v=EjiFEawYn88&t=12s
jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
#25 Tisztában vagy te azzal, hogy egy "koszos" másodpercet hány részre lehet felosztani? Ennyit a végtelenről. Ezek után van még értelme pl az egoról fantáziálgatni?
jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Én is linkelnék egy videót, mindenkinek ajánlom figyelmébe:


[link]

jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
#27 Persze, tisztában vagyok vele. Viszont azzal is, hogy a Planck-korszak kb 10^-34 másodpercig tartott.
jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Körülbelül?


Most folyamatban vannak különféle SETI-re meg Föld2 keresésre irányuló ürtávcsöves megfigyelések és fejlesztési programok. Pár évtizeden belül számítanak eredményre.


Szerintem az eredeti kérdés ezen ereményekismeretében vethető csak fel racionálisan. Mert ugye kellene legyen uticél. Az nem cél, hogy elhadjuk a naprendszert. Az eszikómk sem mennek ki az igluból csak úgy nézelődni, ha nincs kint dolguk.

jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!