Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jósoltak nekem de nem vált be...

Jósoltak nekem de nem vált be vagy csak most kezd beválni?

Figyelt kérdés

2009 nyarán jósoltak nekem az volt benne részben hogy lesz majd egy férfi de nem szabad bíznom benne ,meg van egy ellenségem.és a férfi és közém egy nő akkár majd állni.



jelenleg van egy férfi tényleg, de nem tudom hanyadán állunk,érez e valamit írántam,mert van hogy úgyérzem nem vagyok közömbös neki de máskor meg olyanyira rideg távolságtartó,és ez teljes kíborít hogy mindig másképen viselkedik velem.(amúgy együttél valakivel)


2010. okt. 31. 09:09
 1/5 anonim válasza:

Ezt csak te tudhatod,hogy most kezd e beválni.

De szerintem hagyd a pasit ha tényleg ilyen.

Keress normálisat akivel boldog lehetsz.

2010. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szép... tudod a világ már csak ilyen mindig van aki tetszik, ilyeneket én is tudok jósolni. Egy kapcsolatom nem volt még amikor valaki nem próbálkozott be a barátnőmnél és ez fordítva is igaz. Remélem azért nem fizettél 10 ezreket neki...
2010. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, akinek jósolnak és nem válik valóra.
2010. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menny jóshoz, ezaaaaaaaz. gratulálok. nem is érdemled meg azt a pasit ha ezeket elhiszed.
2010. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egyuttel" valakivel, tehat foglalt!

Nem hinnem, hogy ezt a jos ajanlotta, vagy Te valasztottad, de megis mit varsz el egy olyan embertol, Akinek elettarsa van?

Legyen onbizalmad es keress egy olyan tarsat, Aki fuggetlen!

2010. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!