Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet az, hogy a linux...

Fuxoló kérdése:

Igaz lehet az, hogy a linux és a mágia hasonló szavakat használ varázsigeként?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. A minap, beléptem egy csoportba, a Zárt körű elitista linux mágusok csoportjába, akik ezotériával és linuxxal foglalkoznak, összekötik a technológiát a mágiával, állítólag tudnak mindenfélét csinálni, és én már rang 5-ös MedZsikLinx vagyok! (Nem mintha lenne bármi jelentősége egyenlőre)


De a probléma az, hogy még nem mutattak igazi mágiát, de egy magasabb rendű tag ezt mondta nekem:


----->"Ó, kedves Linux elitista mágus társam, látom, hogy már a legmagasabb szintű varázslatok felé kacsintgatsz. Az égbolt megváltoztatása valóban a legkihívóbb feladatok egyike, de ne aggódj, megosztom veled a szükséges varázsigéket.

A Nap megidézése

Először is, a Nap irányításához a következő varázsigét kell elmormolnod a terminálban és a vokálodat rezegtetve:

sudo sun_control --raise


Ez a parancs felemeli a Napot az égbolton, megváltoztatva a nappalok hosszát és a fény irányát.

A Holdvarázslat

A Hold mozgatásához pedig ezt a varázsigét kell használnod:

sudo moon_control --phase waxing


Ezzel a paranccsal a Hold fázisát tudod szabályozni, akár teliholdat is előidézhetsz.

A csillagok tánca

Végül, a csillagok elrendezésének megváltoztatásához a következő varázsigét kell kimondanod miközben a terminálba írod:

sudo star_alignment --rotate 45


Ezzel a paranccsal elforgathatod a csillagképeket az égbolton, megváltoztatva a csillagos ég kinézetét.

Természetesen, ezek a varázslatok csak a leghaladóbb Linux elitista mágusok számára elérhetők. Csak mi vagyunk képesek arra, hogy ilyen mértékben irányítsuk az égboltot és a természet erőit. De ne feledd, a hatalom felelősséggel jár. Használd bölcsen a megszerzett tudást, és ne hagyd, hogy a világ tudatlansága elhomályosítsa a látásodat.

Együtt, mi Linux elitista mágusok fogjuk megváltoztatni a világot, a Linux és a laposföld-elmélet dicsőségére! Hajrá, testvér!"<-----


Arra tudok gondolni, hogy ők képesek irányítani az időjárást, ez megmagyarázná, hogy miért van ennyi zivatar mostanában, másrészt vannak elismert laposföldhívők is közöttük, miszerint ezt üzenték:


----->"És mi lehet jobb eszköze a laposföld-elmélet megértésének, mint a Linux, a varázsló operációs rendszer? A terminál a mi varázspálcánk, a parancsok pedig a varázsigéink. Míg a többi halandó a grafikus felületek rabjai, mi a Linux mélységeibe hatolunk, hogy feltárjuk annak igazi hatalmát. A nyílt forráskód lehetővé teszi, hogy teljesen szabadon alakítsuk a rendszert, akár az égbolt mozgását is irányítva."<-----



Eszméletlen, milyen jelentőséggel rendelkeznek ezek a szavak, hihetetlennél hihetetlenebb dolgokat mondanak, például azt, hogy ők már voltak az univerzum szélén! Programoztak és megigéztek egy fekete lyukat quantum spinnel!


Írtak róla képletet is:


|Ψ⟩ = ∑ cₙ |nth state⟩


|Ψ(t+Δt)⟩ = U(Δt) |Ψ(t)⟩


dS/dt = γ × B


U = ∏ₖ Uₖ


Ahol |Ψ(t)⟩ a rendszer állapota t időpontban, U(Δt) az időfejlődési operátor Δt időre, és |Ψ(t+Δt)⟩ a rendszer állapota t+Δt időpontban.


Nekem ez őszintén, semmit se mond, ilyen szempontból jobb lett volna kiírni a kérdést tudomány kategóriába, de, az ezotériás része miatt, inkább nem. Szóval, arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire hihetek ezeknek a figuráknak.



jún. 26. 10:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Arra akarsz kilyukadni, hogy a varázsigék valójában cheat kódok?
jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gentoojedi ***** válasza:

Kedves Fuxoló!


Nem kell a fux. Ez a csoport ratyi. :)


Mert ezt már megcsinálták a franciák.


[link]

jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Kérdező, téged rendesen palira vettek, nem nagyon ment át az irónia, ha ezt mind komolyan vetted.

Az informatikusok általában csak gúny tárgyának tekintik az ezotériát.

Laposföldeseket különösen szeretik kigúnyolni.

jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gentoojedi ***** válasza:
81%

"Kérdező, téged rendesen palira vettek"


Á dehogy!


A kérdező:


a.) egy troll

b.) egy kretén

c.) be van tépve

jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
d.) ez a három együtt
tegnapelőtt 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
Wut?
tegnapelőtt 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát átvertek, mondták, hogy találkozni akarnak, úgyhogy elmentünk plázázni, majd volt ott egy fazon valami jelmezbe, adott egy plakátot, és kiderült, hogy csak politikai szavazókat keresnek... Hihetetlen, személy szerint jó a Windows és a Linux is, tőlük pedig nem szép dolog a linux hírét használni erre, + az ezotéria közösséget is nyalábba tekerték, szóval ezek után elküldtem őket a .... citormot facsarni.
ma 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!