Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen, hogy a zöldségek és...

Véletlen, hogy a zöldségek és a gyümölcsök úgy alakultak ki, hogy kiválóak az emberi szervezet számára?

Figyelt kérdés
jún. 21. 23:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 Egyetértek. Neked mi a nézeted ezt a témát illetően?
jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én már mondtam

A mátrix elmélet

jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Értem. Olvastam, de nem voltam benne biztos, hogy te írtad.
jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vagy marad kizárólag az evolúció hiszen annak mindegy hogy ez mennyire beteges

De egyszerűen nem tudom elképzelni hogy milyen rendszer alkothat meg így egy bolygót, ahol s nagyobb ragadozók csak úgy tudnak életben maradni ha náluk gyengébbeket esznek.

Rengeteg érző fejlett gerinces állat csak azért születik meg hogy egy nagyobb hal megehesse.

jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-es: egyrészt az evolúció NEM tudatos tervezö, hanem véletlenek egymásutánisága.

Másrészt az anyagmegmaradás érvényes az élölényekre is, valamit csak kell enniük, az a valami meg csak más élölény lehet, legalább is egy idö után még akkor is, ha képesek lennének ásványból felépíteni a szervezetüket, ugyanis az ásványos is idövel csak egyes élölényekben lennének megtalálhatóak, akkor meg vagy nem esznek semmit, vagy megeszik a másikat.

jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Novenyevok is elolenyeket esznek
jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

egyrészt az evolúció NEM tudatos tervezö, hanem véletlenek egymásutánisága.


Na hat ne haragudj de én baromi naivnak hiszem azt az embert aki elhiszi hogy ez az egész ami itt kialakult a földön a véletlen műve….

jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pedig az, mi más lenne?
jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17 A 11-es és 13-as vagyok. Egyetértek veled, én sem hiszek a véletlenekben. Még a legkisebb részecskék felépítésében, viselkedésében is megfigyelhető a tudatosság, szabályszerűség, tehát az értelem megnyilvánulása. A világegyetemről, égitestekről meg az élőlényekről már nem is beszélve. Sajnos az emberek jelentős része mindezt természetesnek tartja, és inkább a fatális véletlenek összjátékának tartja.

Mindez persze nem zárja ki azt, hogy valamilyen szinten, korlátozott mértékben vannak esetleg véletlenek meg evolúció is, mint ahogyan van szabad akarat is. Csak mindez nem úgy zajlik szerintem, ahogyan az uralkodó nézet, a materialista tudomány hivatalosan állítja.

jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, arra amit a kérdező kérdez, meg a másik felvetésre, hogy vajon miért van tápláléklánc, miért így működik ez az egész, erre nem tudok most egyértelműen válaszolni. Annyit viszont most le tudok írni, hogy valószínűsíthető, hogy a "teremtésben" - nevezzük most így, tehát a teremtésben, az élővilág és ember kialakításában nemcsak jó, pozitív erők vettek részt. Ez nagyon messzire vezető téma, de rendkívül izgalmas, érdekes is. Ahogyan említetted te is, valamilyen okból kifolyólag egy ilyen "mátrixot" hoztak létre ezen a bolygón és ebben a Naprendszerben, amelyben a küzdelem, a harc a meghatározó még a növény- és állatvilágban is, tehát az élet minden szintjén.
jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!