Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Mindig amikor kest tartok, arra gondolok h leszurom magam, vagy a melletem levot. Es most undorodom magamtol, v csak velem volt ilyen? V h elkepzeltem h valakit megolok, v h hirtelen magamat, v h felpofozok vkit es elszaladok. Utalom magam. Egyebkent ez egyszeri alkalom volt h ezeket gondoltam de nem akarok tobbet ezekfe gondolni mer pont a tesom allt melletem s arra gondoltam h a kest beleszurom. Pedig sosem tenném meg.
jún. 7. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom kényszerbetegség
jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy az.
jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Unatkozol unalmas az életed izgalmakat keresel vagy simán valamiféle figyelem hiányzik.
jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Mivel rengeteg ilyen hatás éri az embereket a valós és filmes bűnügyi történetekből, a krimi műfajának népszerűsége is annyi évtized után még mindig töretlen, ilyen gondolatok bárkiben felmerülhetnek.

Vagy olyanok is, hogy ártatlanul bűnügybe keveredünk, mert éppen rosszkor vagyunk rossz helyen. A krimik már annyira beépültek az agyunkba, holott józan ésszel azért különbséget teszünk film és valóság között.

Úgyhogy ebben önmagában nincs semmi különös, az ember nem veszi komolyan. (Mármint előrelátónak attól még szabad lenni.)

Ha valaki úgy áll hozzá, mint a kérdésben, az már probléma és az is valószínű, hogy az okot saját fejben kellene keresni, kivizsgáltatni, kezeltetni.


Még egy megközelítés, amikor tudomásunkra jut egy valós gyilkosság és aki vizuális típus, mondjuk elképzeli, az a korcs lelkű gyilkos hogyan volt képes elkövetni ezt és ezt, az is be tud égni az ember agyába, természetes módon.

De aki pszichésen rendben van, ilyeneket nem szív mellre, túlzott, illetve káros mértékben.

jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sok ilyen krimis sorit néztem a tvben, meg jatszottam olyan jatekkal ami egy sorigyilkosrol szol :( es nem tenyleg nemvok teljesen rendben mentalisan. En reagalom tul ezekszerint....koszonom a valaszokat<3
jún. 7. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Szar az életed

Emiatt azt akarod hogy másnak is szar legyen

jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a kényszerbetegség tünete, menj pszichológushoz
jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen

A mocskos ego gondolatai ezek

De en sose tennek iyet, en nem vagyok ilyen

jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, nem mondanàm szarnak az életem! Talàn a mentális àllapotom ingatag de az életem ugy ahogy de kiegyensúlyozott ÉS NEM akarom hogy másnak is szar legyen. Nem ártanék senkinek soha.
jún. 8. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkorod is jó volt?
jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!