Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen felébredésekről tudtok?

Milyen felébredésekről tudtok?

Figyelt kérdés

Elég sokat olvastam már a témában és állítólag több is van.

Egyszer fel lehet ébredni a tudatos álomban. Ez sikerült nekem is. Akkor állítólag van egy testen kívüli élmény is. Ekkor láthatja is saját magát az ember.

Ezen kívül van még az egységélmén.

Illetve amiről tudok, amikor összeomlik az ego.

Illetve van még egy a félelem legyőzése.


jún. 3. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem osszeomlasztani kell az egot hanem atalakitani, pozotiv elmenyeket beleprogramozni
jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kedves Vezető ***** válasza:
90%

Tudatos Álom

Megvilágosodás


(Utóbbit viszonylag sokan átélik pár pillanatra, azok is, akik amúgy nem foglalkoznak ezzel, sokminden összhatására, olyankor picit felbukkanak a víz felszínére-érzésük van')

jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, magát a kérdést azt sajnos nem tudom megválaszolni, csak azt akarom megkérdezni, hogy ha valóban a testünkön kívül vagyunk, mármint a tudatunk álmunkban, akkor ez azt jelenti, hogy egy pillanat alatt visszakerülünk a testünkbe a felébredés pillanatában amikor kinyitjuk a szemünket? Mert ugye, akkor már a megszokott formában érzékeljük magunkat, tehát már a fizikai testünkben vagyunk újra.
jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a tegnapelőtt volt olyan, hogy felébredtem, de ez csk egy álom volt, megint felébredtem, az is csak álom volt. Mikor harmadikszor, tényleg felébredtem, nem tudtam eldönteni, hogy álom-e, vagy sem. Fura érzés.
jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

négyes vagyok megint... Volt még olyan is, hogy "kirepültem" magamból, láttam ahogy az ágyon fekszek, elrepültem (vagy hogyismondjam) egy rokonhoz, tisztán pontosan láttam, amint ő is ott fekszik az ágyon, mert beteg (volt), láttam a bútorokat, rendesen a szobát meg minden, mintha tényleg ott lettem volna. Emlékszék, még ő is látott engemet, rám nézett, amint fentről néztem őt. Akkor hirtelen nagy sebesseggel kezdtem visszafele jönni, mitha valaki húzott volna, és úgy azzal a sebességgel vissza a szobába és visszaestem magamba, magamba zuhantam. És akkor felébredtem, kapkodtam a levegőt, alig kaptam levegőt. Mintha egy ideig meg állt volna a lélegzetem.

Akkor reggel mondta anyum, hogy Mari ángyi az éjjel meghalt. Akit "meglátogattam".

jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!