Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?...

Szerintetek ez mit jelenthet? (Vagy csak belelátok valamit? )

Figyelt kérdés

9 éve meghalt a nagymamám.A halála napján jött hozzánk egy kismacska ami nem akart elmenni.Állandóan jött utánunk és nyávogott.Mindannyian nagyon meglepődtünk,de adtunk neki enni és ott maradt nálunk.Még aznap mikor jött estére meg is döglött.Ott feküdt a sövény mellett az udvaron.Nagyon rossz érzés volt.Most hétfő reggelre jött hozzánk megint egy macska.Ott ül egyfolytában a bejárati ajtó előtt.Nem akar elmenni.Adtunk neki is enni,mivel nem evett semmit másfél napja.A kazánházban alszik.Az a helyzet,hogy nagyon szomorúnak tűnik.csak gubbaszt egész nap,és amikor bemegyünk a házba és az ajtóval finoman arrébb toljuk,nyávogni kezd.

Szerintetek mi lehet ez?Nincs semmi jelentősége,vagy csak én látok bele valamit?Esetleg a két dolog összefügg?


2010. okt. 27. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti,hogy valamelyik szomszédban nősténymacska van,aminek a kölykei előszeretettel átmásznak hozzátok,vagy átteszi a szomszéd.Ami nem is olyan rossz dolog.Légy szerető gazdija a kiscicának!
2010. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a cica valoszinuleg beteg, tehat beszelgessetek hozza, es adjatok Neki enni, hogy erezze a szereetetet, a gondoskodast es igy lehet, hogy megfog gyogyulni.

Nem hinnem, hogy koze lenne a mamad halalahoz.

2010. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nem fiatal macska,nem is öreg,de én tényleg úgy látom hogy be van fordulva.

Hát nem tudom,lehet hogy nincs köze hozzá,mindenesetre ami 9 éve volt az elég furcsa eset volt.

2010. okt. 27. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj az emberi tudattal,hogy mindig kapcsolatokat keres dolgokban. Nem akarlak megsérteni,de csak képzelgés a jelenlegi és a 9 évvel ezelőtti macska esete.
2010. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen elképzelhető,nem is mondom hogy nem,csak fura volt
2010. okt. 27. 11:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!