Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelent valamit a 11-es szám?

Jelent valamit a 11-es szám?

Figyelt kérdés

Most már nem mehetek el szó nélkül mellette.

Kb 5 – 6 hónapja, folyamatosan és feltűnően rá állt a szemem a 11es számra. Valamilyen formában, a napjaim nagy részében mindig felbukkan ez a szám. Eleinte nem foglalkoztam vele, de most már idegesít.

Eddig nem foglalkoztam ezotériával, de ez a 11 szám jelenség már nagyon feltünő.


2010. okt. 16. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem 23 volt veletlenul?


Ajanlom figyelmedbe Jim Carrey: The number 23

[link]

2010. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, mindig csak 11!
2010. okt. 16. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Úristen!! Nálam ugyanez van csak a 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 számokkal és ezek variációjával. Mindig beléjük botlok, ha venni akarok valamit, ha tankolok, ha a születési dátumomat kérdezik. Már nem tudom mit tegyek hogy ne találkozzam ezekkel a számokkal.
2010. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Előző gyerek oltogatott mert van egy ilyen film a : 23 című. Ott is a szám jelentése volt a lényeg.

Ez csak a te fejedben él a 11 - es szám. Gondolj minden nap a 6 -os számra és azzal fogsz ugyan így szembesülni.

Én 23 án születtem és 23 a kedvenc számom. Sokszor amikor ránéztem az órára vagy akár merre mindig a 23 - as számot láttam. 23:23, Ennek egyszerű a magyarázata:pl

Amikor minden nap 6 kor kelsz , mindig beállítod az órádat hogy csörögjön. De egy idő után mindig fölkelsz 5:58 perc kor, vagyis mindig a csörgés elött és gyorsan kikapcsolod a telefont vagy órát. Szóval már tudat alatt tudod és akkor kelsz. Te tudat alatt akkor nézel rá mindig az órádra és tudat alatt nézel mindig olyan helyekre, ahol 11 es szám van. jelentősége nincs.

De ha nagyon jelentőséget akarsz neki adni akkor olvass utána a lovagi korban adtak a számoknak jelentőséget. Minden számnak volt jelentése és az embereket számokhoz kötötték, onnan tudták hogy milyen az ember személyisége.

Pl villon francia költő ő őnmagát a 3 as számmal jellemezte és párját a 9 es számmal. Írt is egy verset nagy testamentum ballada a vastag margot-ról" rímképlete 3 mas rímben szól. minden harmadik sor rimmel és minden 9 - dik

2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
amióta elkezdtem a hokit figyelemmel követni, azóta mindenhol belebotlok a kedvenceim mezszámába :D szerintem minden számba gyakran belebotlok, csak az nem tűnik fel :D
2010. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 11-én születtem. Egy focicsapat 11 játékosból áll, és a bűntetőt 11 méterről rúgják. 11 az egy híján 1 tucat. Ha valaki hozzá tud még tenni, rajta.
2010. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11 a számmisztikában mesterszám! Én is 11-én születtem, a büdös életben nem volt soha szerencsém, nem nyertem soha semmit, kétszer kerültem lapátra létszámleépítés miatt, rengeteget dolgoztam, de valahogy mindig másoknak járt a kitüntetés, a pénz, az elismerés. Ja és egyik házasságom se sikerült. Nem hiszek benne!
2010. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

5-6 hónapja? Hoppá! Látod, ha ezeket össze adjuk (5+6), mi jön ki, csak nem 11?

Egy évben 12 hónap van, de ha ehhez hozzáadjuk az (5-6)-ot (-1), már megint 11 jön ki.

Ráadásul a leírásban is a 11-es szám előfordul 2-szer, és 2=1+1, egymás mellé írva 11! És még a kérdésed időpontja is 20 óra 11 perc (ugye utóbbit nem is kell magyaráznom), a 20-ban meg ha átlagoljuk a számjegyeket, szintén 11 jön ki!

Hát asszem igazad lehet...

2010. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!