Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mágiát valaki tud csinálni?...

Mágiát valaki tud csinálni? Fekete esküvőt vagy szerelmit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik. Írtam csomó üzit.Nem ír semmit. Az apja halálara hivatkozik hogy nem ír. Eddig államdósn keresett hívott Valaki tud segíteni? Magiával?

2023. máj. 11. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen nem létezik. Jól hangzik a filmekben, mesékben, izgalmas történetekben, de ha ilyen létezne, nem itt tartana a világ.
2023. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Én egy m70-es, 382ilvl-es frost mage vagyok. Ha megfizeted akkor áttalentolok arcane-re, és beszélhetünk a dologról.
2023. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Fel kéne már fogni, hogy nem ildomos senkinek az érzéseit megerőszakolni. Ha nem kellesz neki, akkor nem kellesz. A sátánnal pedig veszélyes dolog játszani.
2023. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Javaslom nőj fel! Hagyd békén főleg most hagyjad gyászolni! Ilyen kullancs nőtől meg az Isten óvjon mindenkit mondom ezt nőként mert a pasikból is az ilyen valami ütni való
2023. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha meghalt az apja akkor valószínűleg nagyon maga alatt van, szóval vagy állj mellette teljes vállszélességgel mint barátja, vagy hagyd békén. Egy jó barátomnak kiskorában halt meg az apja, és minden teljesen szét van csúszva pár napig a srác amikor az apja halála évfordulója van.

És egyetértek #4-el, tényleg gáz ahogy hozzáállsz a dologhoz, olyan mintha azt gondolnád, hogy nem is érinti meg a "nagy szerelmedet" az apja halála.

2023. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Tartsd tiszteletben a gyászát! Ha kerül, azért is lehet, mert vagy nem tervez veled, vagy nagyon bánatos.

Az idő majd kihozza, mi lesz ebből. Annyit tudsz tenni, hogy kedvesen közeledsz felé, de ha nagyon távolít, akkor ne keresd.

A fekete mágia nagyon súlyos dolog, szerelmet ne, m lehet varázsolni, maximum ideig-óráig kapcsolatot. Egyenes út a boldogtalanságba.

Hatalmas pénzveszteség is, csalókat gazdagodnak általa.

2023. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az anyósom tud ilyet csinálni mágia nèlkül is!
2023. máj. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló magát reklámozza. Vendégnek állítja be magát, és ő a "mágus". Inkább önmagad megismerésén dolgozz!
2023. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8 as vagyok és férfi 😂😂😂😂😂😂 bizonyára mágus vagyok, csak még magam sem tudok róla🤔 de egy vadidegen igen😀
2023. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 8/9 választ én írtam. Valószínűleg moderálták azt a hozzászólást, amit megválaszoltam ,mert eltűnt. Egy reklámot takart.
2023. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!