Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gondolok valakire és a kereszt...

Gondolok valakire és a keresztnevébe bele futok pld "zsuzsa" (nem ez a neve). Igen, szeretnék vele össze jönni. Mi lehet a jelentése ennek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 12:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy nap 3x történt meg velem.
2023. ápr. 10. 12:40
 2/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Minél többet gondolsz valamire, annál jobban keresed az adott dolgot ösztönösen, és annál könnyebben is találod meg. "Könnyű sárga autót találni, ha mindig sárga autóra gondolsz". Szoktam ilyennel játszani. Régen halálra idegesítettem egy barátomat, aki soha életében nem talált négylevelű lóherét a kertjében, én pedig a fűben ülve 10 perc alatt összeszedtem hármat.
2023. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha a hölgyre gondolok, akár össze is jöhet? :)
2023. ápr. 10. 13:25
 4/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de a nevébe gyakran bele fogsz futni. Vagy esetleg ha ez lehetséges, vele is gyakrabban futsz össze "véletlen". Azért azt vedd figyelembe, hogy ő is ugyanúgy gondolkodik, és akar dolgokat, mint te, és ritka, ha ugyanazt akarjátok.
2023. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyszer (nem egyszer mert rendszeresen beszélgetek vele) leültem vele beszélgetni és ő is azt mondta, hogy bejövök neki. :)

Nem ismerem teljesen de ki tudtam következtetni dolgokat, azt is ki tudtam mielőtt beszéltem volna vele erről, hogy bejövök neki.

Igen egyébként a kocsis jó példa, egy adott típusról beszélgettem valakivel, utána rendszeresen bele futottam, majd az lett a vége, hogy márka az azonos lett, csak magasabb kategória.

Én egyébként hiszek a vonzás törvényében.

Olyan bénán ismerkedek, hogy ha a kiszemelt hölgyel össze hoz az Isten én komolyan mondom örökre hálás leszek neki. :)

2023. ápr. 10. 16:25
 6/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Inkább a hölgynek lehetsz hálás abban az esetben, mert az azt jelenti, ő vette kezébe a dolgok irányítását.
2023. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt mondod, hogy teperjek érte? :)

Azt meg sz@rjam le, hogy bénázok, venni fogja a lapot és díjazni.

2023. ápr. 10. 16:47
 8/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem tudom. Egyikőtöket sem ismerem. Ez a személyiségetektől függ.
2023. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ő érte mindenképp.
2023. ápr. 10. 17:05
 10/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Drukkolok akkor.
2023. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!