Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért jön velem szembe gyakran...

Miért jön velem szembe gyakran egy bizonyos dátum?

Figyelt kérdés
Van egy fontos dátum az életemben, amihez egy találkozás kapcsolódik és mostanában nagyon gyakran jön szembe velem tv-ben, újságban, neten. Mi lehet ennek az oka?

2023. febr. 22. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig ebben nincs semmi természetfeletti. Mivel mostanában sokszor szembejött veled ez a szám, jobban feltűnik ha találkozol vele.
2023. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez csodálatos. Eddig miért nem találkoztam vele? Erről szól a kérdés.
2023. febr. 25. 22:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk? Éppen ezért írtam: nincsen benne semmi természetfeletti. Mivel a kérdésed az ezotéria kategóriába tetted, feltételezem hogy valami olyan választ vársz, aminek köze van az ezotériához vagy számmisztikához.

De te sem gondolhatod hogy erre a kérdésre bárkitől is értelmes választ fogsz kapni, mivel maga a kérdés is értelmetlen.

2023. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A te válaszaidat érzem értelmetlennek, az indoklásodat meg ellentmondásosnak, mert akkor minek válaszolsz “értelmetlen” kérdésre.. Mindegy, ez nem az én dolgom, meg nem is nagyon érdekel. Azt viszont jól látod, hogy pontosan azért van az ezotéria topikban, mert nem ilyen válaszokat várok (ami számomra nem is segítő), mint amilyeneket te írsz.

Te egyébként egy dolgot tudhatsz biztosan, hogy te nem tudsz ebben segíteni (ezért is érthetetlen, hogy egyáltalán miért kattintottál a kérdésre), de azt hogy esetleg más tud-e azt nem tudhatod.

2023. febr. 26. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!