Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindig "megérzem" ha figyelnek...

Mindig "megérzem" ha figyelnek, érdekes?

Figyelt kérdés
Olyan 1-2 éve megfigyeltem a következőt, mondok egy példát: ülök a buszon, bámulok kifelé, elvagyok gondolkova és egyszer van egy olyan érzésem hogy nézzek balra, azzal a fejfordítással belenézek a tükörbe és meglátom hogy a sofőr néz hátra. Vagy megyek az utcán, elvagyok gondolkodva, csak a semmiből elnézek jobbra és látom hogy nézett valaki a kertből. Nemhiszem hogy a szemem sarkából láttam mert még úgy sem láttam azt, aki nézett. Érdekesnek tartom de semmi jelentőséget nem társítok hozzá, csak gondoltam megosztom veletek mert nekem is elég érdekes és ez csak 2 példa volt a sokból.
2010. szept. 21. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tök jó :) Bár biztos néha jobb nem tudni, hogy néznek.
2010. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na! Ez van velem is!


Csak nekem olyan érzetem van mindtha szégyelném magam és aztis mondják elvörösüdöm (ha vannak mellettem azok mondják)


De én mindíg megérzem, olyan mindtha szégyelnem kéne magam akkor ha körülnézek vagy csak jobbra vagy balra meglátom hogy néznek de ven amikor pontosan tudom honnan!

2010. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez velem is szokott lenni. Csak nezek elore, gondolkodom, aztan hirtelen akaratlanul elforditom a fejem es a tekintetem pont talalkozik azeval, aki nez. Erdekes:)
2010. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ez nem csak veled történik így, kérdező. Ez mindenkivel így van. Van aki nem tulajdonít neki nagy jelentőséget, mert már megszokta és természetes mindennapi dolognak tartja...
2010. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor most elmondok egy nagy titkot.


MINDENKI érzi ha figyelik

2010. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel így van. Egyszerűen a szemeddel látod (egészséges szem 180 fokos látómezővel rendelkezik), periférikus látásnak nevezik. Az agyad nem tulajdonít nagy jelentőséget a szélső látómezőben lévő tárgyaknak, de a mozgást, illetve a szempárszerű dolgokat egyből kiszúrja.
2010. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem a szemeddel látod.Aki érzékenyebb,az érzi,hogy egy másik ember érdeklődésébe bekerült.Ezek hullámok inkább,mintsem látható dolgok.
2010. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagy kaland.A legtöbb ember megérzi ha figyelik,mégsem fogja fel különleges képességként.Főleg a nők érzik meg,mert folyton kifelé figyelnek,mivel nincs belső világuk.
2010. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%
Én régen azzal szórakoztam, mikor az ablakban nézelődtem (4.emelet), hogy az emberek tarkóját szugeráltam. 10-ből 8 felnézett rám. :)
2010. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!