Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire megszokom, hogy élvezem...

Mire megszokom, hogy élvezem egyedül az életet miért jön a képbe 1 lehetséges partner, aki úgyse jön veled össze?

Figyelt kérdés
Aztán meg bedepizel, mire újra jó lesz megint.. mire jó ez? Karmából sincs ilyen. Valaki tudja rá a megoldást?
2022. márc. 22. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jön össze veled, akkor nem lehetséges partner, csak valaki, aki neked megtetszik. de ugye nem bújhatnak el előled az emberek, csak azért, nehogy megbillenjen a lelki világod. ilyen az élet.
2022. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja mindig pont kb. ugyan abba a tempóba pont bejön az életembe 1 valaki aki kivált belőlem ilyen érzéseket, és sose kettő, vagy nem marad ki? Kétlem hogy másnál így működik. És egyik se jön össze ezek közül, mégis egész nap nyúznak ilyenkor, elég reális.
2022. márc. 22. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Milyen gyakran jön képbe új lehetséges partner? Lehet, hogy pont az a baj, hogy nem tanulod meg élvezni egyedül az életet, hanem minél hamarabb az új kapcsolatot, lehetséges partnert kezded keresni. Csak az előző kapcsolat gyászidőszakát vészeled át, aztán már keresed is a kövi potenciális párjelöltet. Nem biztos, hogy ez tudatos. Önvizsgálatot kell tartanod, és tudatosan törekedned, hogy kilépj ebből a mókuskerékből, amennyiben tényleg zavar.
2022. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-2 évente.
2022. márc. 22. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Meddig tart az az időszak, amíg kiderül, hogy az új potenciális partnered mégsem lesz a párod? Mennyire mész bele ezekbe a lehetséges kapcsolatokba? Egy-két randi, vagy már kavartok is egymással, amikor a másik azt mondja hirtelen, hogy neki ez ennél nem több? Esetleg volt már, hogy te vetettél véget a randevúknak, mert valami nem tetszett a kiszemeltben?


Nem muszáj ezt nekem megírnod, de a problémád feltárásához szerintem ilyesmiket kéne tisztáznod először.

2022. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-4 hónap
2022. márc. 22. 23:23
 7/15 A kérdező kommentje:

Én egyiknek se vetettem véget, ezt úgy képzeled el, hogy egész napok rá vannak szánva, bár randi szót nem használom, az olyan mintha csak dugni akarnék.

Ezek úgy kezdődnek általában, hogy én nem is akarok semmit, de mindig olyan, akivel van 1 rakás közös pont, aztán beleszeretek.

2022. márc. 22. 23:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Hiába elegem van ebből, ne is jöjjön több, úgyis fog :/
2022. márc. 22. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Én leírom, hogy minek néz ki, amit leírsz, végülis gondolom ezért írtad ki a kérdést, és ezért válaszoltál a kérdéseimre. Előfordulhat, hogy nem így van vagy nem teljesen így van. Azt akarom csak tisztázni ezzel, hogy ne vedd ítélkezésnek a szavaimat.

Abszolút normális, amit tapasztalsz. Az egy csaló üzenet, hogy mindenkinek mindig egyszerre több egészen nyilvánvaló lehetősége lenne párt választani.

Valószínű az is, hogy egyszerre csak egy emberre koncentrálsz, monogám típus vagy. Aztán elhagynak, amíg szomorú vagy bezársz, amikor nyitott vagy akkor meg észrevesz mindjárt valaki. Ez a zárt feldolgozási időszak nem feltétlen rövidül minden szakítás után.

Használtam a kavarás meg a randi szavakat. A kavarás az valóban inkább valami fura testiségen alapuló kapcsolat. Nem akartam ezzel utalni olyasmire, hogy neked csak a szex lenne a fontos. Szerintem érdemes határokat állítani, a randit olyan személlyel hozod össze, akivel kapcsolatot akarsz, a találkozót meg olyannal, akit barátnak tekintesz. Ha nem akarod randinak hívni a dolgot az számomra arra utal, hogy nem tudod mit akarsz. Hagyod magad belesodródni a dolgokba, a partnered meg nem tudja hányadán áll veled. Mire te megtalálod a közös dolgokat addigra az ő fellángolása végetért. Viszont te meg most adtad oda magad a helyzetnek, és neked itt már komoly kapcsolat kezdődne. Nem tudom persze, hogy valójában ez történik-e, ezt neked kell tudnod.

Utolsó pont pedig, hogy le is írod, hogy márpedig fog jönni még ilyen. Ezt biztosra mondom neked, hogy az ilyesmi benned dől el, ha skatulyázod magad, akkor a körforgás megmarad. Először ezt kell eldöntened, hogy ez nem így van, és te irányítasz.

Innentől több utad van. Dönthetsz úgy, hogy a következő szembejövő kapcsolatra alkalmas egyént te választod. Vagy úgy is dönthetsz, hogy jobban szűröd a szembejövőket és a következőt élből elhajtod. Mondjuk én nem javaslom, hogy zárj. Inkább azt javaslom, hogy a következő, aki közeledni akar azzal ne menj mindjárt egész napokra találkozni. Üljetek le valahova közösen beszélgetni, igyatok meg valamit együtt, csak egy-két órát randizzatok vagy találkozzatok egyszerre. Ha már jól ismeritek egymást és tudjátok is mit akar a másik csak akkor szánjatok egész napot vagy napokat a találkozóra. Így megtudod, hogy a másik is érzi-e a közös pontokat, és nem kezdődik mindjárt olyan intenzíven az ismerkedési időszak, hogy a másik fél hamar ráunjon az egészre.

2022. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
a párválasztás, ismerkedés mióta tartozik az ezotériába? ez a valós élet. másokkal is így történik, ebben semmi hókuszpókusz nincs. inkább pszichológiáról meg az emberi természetről olvass, lehet, hogy jobban megérted mi történik
2022. márc. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!