Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem véletlenül van 4 éghajlat...

Nem véletlenül van 4 éghajlat a földön, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tömören ,röviden és nyersen megfogalmazom:

Szerintem minket embereket megalkottak "valakik",mint valami kísérleti lényeket, hogy aztán megfigyelhessék (többek közt, hogy )hogyan tudunk alkalmazkodni ( ezért van az, hogy van olyan terület ahol hideg van, van ahol forróság, és persze van ahol mind a négy évszak megtalálható). Eléggé leegyszerűsítettem, de szerintem nagyjából érthető.


2010. szept. 4. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10:30-assal maximálisan egyetértek.
2010. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még jóhogy nem véletlen!!!!!négy4négy!!!!
2010. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Más elméleteid is vannak? Ne kímélj, nagyon jók amiket gondolsz :D


Azért van a kocsinak is 2 lámpája amiért az embernek 2 szeme, meg ilyenek

2010. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
atyaég..
2010. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne higgy nekik, nem olyan nagy butaság, amit kérdeztél. Mondjuk az igaz, hogy a Föld éghajlata a gömb alak miatt ilyen, de lehetne más is. Pl. ha a Föld tengelye nem lenne ferde, akkor nem lenne négy évszak itt nekük. Tehát elképzelhető egy másféle éghajlatú Föld, de az lehet, hogy sokkal rosszabb lenne. Másrészt az se kizárt, hogy minket megalkottak valakik. Legalábbis belebabrálhattak valamiféle génmanipuláció útján a valamikor kifejlődött, az evolúció útját valamennyire bejárt emberszerű lény fizikai vagy agyi képességeibe. Szerintem ez nagy valószínűséggel így volt.
2010. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

4 éghajlat... őszintén szólva nem helytálló, ha éghajlatot tekintünk, rengeteg, speciális, helytől függő éghajlati terület van, ha évszakot, akkor az csak kis területen négy.

ez mind olyasmi, ami egyszerű fizikális folyamatokkal hagyarázható, és következménye a Föld formájának, elhelyezkedésének, forgásának, valamint a légkör összetételének, tehát nem véletlen, de nem valami kísérletező lény alakította így, hanem itt telepedett meg az élet, mert megfelelő körülmények voltak hozzá, majd szép lassan alkalmazkodott a zordabb területek éghajlatához is.

2010. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!