Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugye, nem a halálom közeledtét...

Ugye, nem a halálom közeledtét jelzi, hogy mostanában állandóan a szobámban alszik a macskám - nagyon sok időt tölt mellettem? (Eddig nem tette.)

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy a halál előtti időszakban nagyon sokat tartózkodik a gazdájával a macska, illetve egy idősotthonban mindig azokhoz "közeledett" az állat, akik hamarosan meghaltak, pedig nem tűntek nagyon betegnek, nem feküdtek például sokat.
2021. okt. 10. 01:09
 1/8 anonim válasza:
12%
Ki tudja, talán valóban ezz jelenti...
2021. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, csak jön a hideg idő, és kell neki a testmeleged. Befűtesz magad körül.
2021. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodj meg! - és vedd figyelembe, hogy az élet halálos betegség.

Bár a te halálod napja/órája sem ismert, de minden megélt perccel közelebb kerülsz hozzá.

A macskádnak semmi köze hozzá, nem tudja, mikor jön a Nagy Kaszás.

2021. okt. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

3-as, imádlak :D

"Nyugodj meg!" - majd: "Bár a te halálod napja/órája sem ismert, de minden megélt perccel közelebb kerülsz hozzá."

:D :D


Kérdező, te meg keresd vissza, hol olvastad ezt a kolosszális marhaságot, és ha megtalálod, hogy a forrásod a kiskegyed, vagy a hiteltelen magazin volt, akkor megnyugszol.

2021. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őrzők is,ha sok a nem odavaló entitás vigyáznak rád,esetleg gyógyítanak..van egy humanoidabb megfelelője odakint az állatkák a kollektív tudatalatti kiskapui,felügyelők..de igen időnként jelzik az átmenet közeledtét...
2021. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egészen biztos,

hogy előbb-utóbb ez vagy

az lesz, így vagy úgy." /Fodor Ákos/


Most, hogy jól megnyugtattalak:), elmondom, hogy a 13 éves macskámnak is voltak nem velemalvós és velemalvós korszakai. Jópár éve az utóbbit nyomja, még jól vagyok:)


Olvastam egy cikket én is "jós - állatokról", de az csak arra a bizonyos állatra vonatkozott, nem pedig ÁLTALÁBAN az állatokra (macskákra).

2021. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak fázik.
2021. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A macska megjósolja, hogy te azt hiszed, szeretetéből dörgöli pofáját hozzád, pedig csak illatmirigyei ürítésével szagmintát hagy rajtad, megjelöl, hogy te az övé vagy.
2021. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!