Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szellemet idézni?

Milyen szellemet idézni?

Figyelt kérdés

Csak azokat kérdezem, akik már idéztek szellemet.

Szeretném, ha mindent elmondanátok, mi történt.

Ne értsetek félre, eszembe se jutna nekem szellemet idéznem. Csak kíváncsi vagyok.


2010. aug. 19. 09:32
 1/9 anonim válasza:
46%
Szia. mi már idéztünk. egy elhunyt család tagunkat. kérdeztünk tőle dolgokat és válaszolt is rá . és apám egy csomó olyan dolgot kérdezett amit csak ők tudtak ketten és tényleg ő volt.én a fal mellet ültem és kirázott a hideg. nem is ez a megfelelő kifejezés, hanem az egyik oldalam nagyon hideg lett. elég para élmény de ha csak igy tudsz beszélni valakivel akkor oké. én hiszek a szellemekben vagyis inkább a lelkekben akik a szerető családjukhoz vissza-visszatérnek.remélem segítettem pusz
2010. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. aug. 19. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:

az első ilyen élményem nagyon izgalmas volt: egyszerre gondoltam arra, hogy úgysem lesz semmi, és közben nagyon szerettem volna, ha mégis, de kicsit tartottam az élménytől.

Amikor a tükörben elkezdtem észre venni a változásokat, az egy kicsit ugyan megijesztett, de azt hiszem nagyon mohón vágytam is, hogy a dolog betetőzzön. Igazából minden rendben zajlott, és biztonságban éreztem magam, de a legjobb az egészben a várakozás volt :)

2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hű:P Ez izgi. Amúgy mit/kit láttál a tükörben?
2010. aug. 19. 13:11
 5/9 anonim válasza:

Próbáltam volna, mert semmilyen élményem nem volt "szellemekkel" kapcsolatban, épp ezért, nem is tudom elhinni, hogy léteznek. Mások, viszont félnek, mert már mind tapasztalt valami paranormális tevékenységet, ezért nem is segítenének benne. Aztán meg, az ember könnyen bebeszél magának minden hülyeséget, és hajlamos behallucinálni minden baromságot.


Majd, ha felajánlják, csatlakozok. :P

2010. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igazság szerint, nem sokkal aztán, hogy egy idegen tekintet nézett rám, de az arcom hiába torzult, nem akart konkrét alakot ölteni, szépen lezártam a dolgot, azóta meg nem próbáltam újra :D

azt hiszem nem kellene a nyugis otthonból szellemfészket csinálni :)

2010. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szellemet idézni nagyon megfoghatatlan érzés... igazából én meditatív állapotban csináltam csak de nagyon jó volt:) olyan volt mintha úsznék valamiben és egyszercsak egy szobában találtam magam a halott papám szellemével akivel sokat beszélgettünk, úgy mint anno régen:) így nyílt alkalmam regresszióra is, a papám visszavitt előző életeimbe ahol feltárhattam sok dolgot ami nagyon sokat segített a mostani életemben
2010. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi egyszer Hitler szellemét idéztük meg :) vagyis egy szellemet, aki hasonlított rá.
2010. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xD:D:)
2010. aug. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!